قهرمانان ایرانی و مدافعان سلامت روی نوشت‌افزارهای ایرانی

تهران-ایرنا- سومین پویش ملی «مشق احسان» امسال با نوشت‌افزاهایی منقش به تصاویر قهرمانان وطن و مدافعان سلامت به استقبال دانش‌آموزان مناطق محروم و کم‌برخوردار می‌رود.

به گزارش روز چهارشنبه پویش ملی مشق احسان، امسال سومین سالی است که پویش ملی «مشق احسان» به همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و با هدف تأمین و توزیع بسته‌های نوشت افزار برای دانش‌آموزان مناطق کم برخوردار آغاز به کار کرده است. قرار است در پویش امسال، یک میلیون دانش‌آموز ایرانی در مناطق محروم با استفاده از نوشت‌افزارهای ایرانی راهی مدرسه شوند.

یکی از مهمترین ویژگی‌های سومین پویش ملی «مشق احسان» استفاده از تصاویر قهرمانان وطن، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و حاج قاسم سلیمانی برای نوشت‌افزارهای تهیه شده جهت توزیع در میان دانش‌آموزان مناطق محروم و کم‌برخوردار است.

همچنین با توجه به شرایط کرونایی پیش آمده و تلاش خستگی‌ناپذیر مدافعان سلامت در حوزه مبارزه با این ویروس منحوس، تصاویر مدافعان و قهرمان سلامت نیز برای تولید نوشت‌افزارهای تهیه شده جهت توزیع در میان دانش‌آموزان مناطق محروم و کم‌برخوردار مورد استفاده قرار گرفته است.

پیش از این مهدی کلانتری، مسئول کمیته تامین محصولات این پویش ملی از تهیه همه اقلام تامین شده در این پویش با استفاده از اجناس ایرانی خبر داده بود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha