۱۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۶:۱۰
کد خبرنگار: 1052
کد خبر: 84024712
۰ نفر

برچسب‌ها

دو روستا در شهرستان ری برق‌دار شد

شهرری - ایرنا - مدیر منطقه برق کهریک از توابع شهرستان ری اعلام کرد: از محل اعتبارات عمران روستایی، روستای قشلاق کلاغیه از بخش کهریزک و کیقباد از بخش فشافویه این شهرستان در هفته دولت با ۱۶ میلیارد ریال اعتبار برق رسانی شد.

علی شهبازی روز چهارشنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: در بخش کهریزک و فشافویه روستایی بدون برق وجود ندارد، همه خانوارهای روستایی بالای ۱۰ خانوار و حتی زیر ۱۰ خانوار در منطقه برق دار شده اند.
وی خاطرنشان کرد: در قالب اعتبارات اصلاح و بهینه سازی نیز دو  روستای ترقوزآباد در بخش کهریزک و خانلق در بخش فشافویه با اعتباری بالغ بر ۱۱ میلیارد ریال اصلاح شبکه فشار ضعیف انجام شده است.
این مسئول ادامه داد:در راستای بازآفرینی شهری در بافت فرسوده باقرشهر بزودی اصلاح و بهینه کاملی انجام خواهد شد و علاوه برآن نیز پروژه های کاهش بار پست های بار و فیدرها در برنامه خواهیم داشت.
شهبازی مهمترین برنامه های این حوزه را اجرای طرح فاز دوم شهرک صنعتی شمس آباد ۲ برشمرد و اظهار داشت: اصلاح و تعویض سیم به کابل خود نگه دار و نوسازی شبکه از سال گذشته در حال انجام است و تا پایان سال ادامه دارد.
وی با اشاره به اینکه امسال در پیک تابستان با همکاری صنایع توانستیم خاموشی را به صفر برسانیم، یادآور شد: با مشارکت صنایع و جابجایی تعمیرات و تعطیلات و استفاده از مولد های آنها در پیک بار توانستیم برنامه پاسخگویی بار را اجرایی کنیم.

شهرستان ری با پنج بخش و ۶ شهر و یک میلیون نفر جمعیت در جنوب تهران قرار گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =