فهرست ۲۴ نفره پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا به AFC ارسال شد

تهران- ایرنا- باشگاه پرسپولیس ۲۴ بازیکن خود را برای حضور در لیگ قهرمانان به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کرد.

 به گزارش ایرنا، طبق اعلام مدیر امور بین‌الملل باشگاه، اقدامات از جمله تهیه اسناد و مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام ثانویه، جهت تکمیل فهرست آسیایی با اضافه شدن بازیکنان جدید در حال انجام است.

امیر علی حسینی با بیان مطلب فوق اظهار داشت: هر تیم حاضر در رقابت‌ها می‌تواند ۳۵ بازیکن و ۲۰ نفر عضو کادرفنی، عوامل تیم و همراه را ثبت‌نام کرده و برای آن‌ها کارت دریافت کند. ما در مرحله اول ثبت‌نام که موعد آن، قبل از این به پایان رسیده است، نسبت به ثبت اسامی اعضای کادر فنی، عوامل تیم و ۲۴ بازیکن اقدام کرده بودیم. در مورد باقی نفرات هم در موعد مقرر اقدام می‌شود و منتظر نهایی شدن وضعیت بازیکنان جدید تیم هستیم.

وی درباره ارسال برنامه کاری تیم برای کنفدراسیون، اضافه کرد: با توجه به این که بازی‌ها به صورت متمرکز در قطر انجام می‌شود به منظور عدم ایجاد تداخل، از تیم‌ها برنامه‌کاری خواسته شد که مربوط به همه موارد از برنامه تمرین تا وعده‌های غذایی می‌شد که این کار، انجام شده است. البته برنامه ما از یازده تا ۲۵ سپتامبر با ذکر زمان بندی دقیق و اعلام ساعت‌ها است که طبق برنامه اعلامی سرمربی و با هماهنگی مدیر تیم انجام شد. برنامه برای بعد از این تاریخ تا چهارم اکتبر را بدون اعلام ساعت ارائه دادیم و اعلام شد بعد از معلوم شدن وضعیت تیم‌ در پایان مرحله گروهی، زمان‌بندی‌ها مشخص می‌شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =