استکبار جهانی به دنبال محو دین از عرصه اجتماع است

اصفهان- ایرنا- مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) گفت: امروز استکبار جهانی همان مسیر یزید را در محو دین از عرصه اجتماع دنبال می‌کند.

حجت الاسلام رحمت الله صادقی روز چهارشنبه در هیات عاشقان ثارالله گروه ۱۵خرداد نیروی زمینی سپاه، بیان کرد: امروز تلاش دشمن محو دین و ارزش‌های دینی از عرصه اجتماع است و برای رسیدن به این هدف توطئه‌های بسیاری طراحی می‌کند.
وی به شکست استکبار در جنگ سخت اشاره کرد و افزود: امروز با بهره‌گیری از فضای مجازی و ترویج بی‌بندوباری به دنبال زدن ریشه اعتقادات جامعه است.
این کارشناس دینی تاکید کرد: حضور در مجلس عزای شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) باعث ایجاد معرفت، عاطفه، بصیرت، آگاهی، تولی و تبری نسبت به دشمنان اهل بیت (ع) در مومن می شود. 
وی اضافه کرد: از همین رو حضور در مجلس عزای حسینی همواره مورد تاکید روایات اسلامی بوده زیرا این حضور عامل رشد فکری است‌.
صادقی به برنامه تبلیغاتی حضرت زینب (س) برای درهم شکستن توطئه‌ یزیدیان اشاره  و اضافه کرد: نشان دادن راه اسلام واقعی و معرفی مسیر ولایت به عنوان تنها صراط مستقیم الهی مهمترین رسالت این بانوی بزرگ اسلام بود.
وی تصریح کرد: مجالس روضه حسینی هم همین مسیر را از صدر اسلام تاکنون دنبال کرد و به دنبال نشان دادن راه مستقیم و مسیر ولایت و معرفی دشمنان این مسیر و تبیین دو جبهه حق و باطل است.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) با اشاره به تاکید روایات مبنی بر نقش مجالس روضه در احیای امر خاندان عصمت و طهارت (ع) تاکید کرد: اگر امروز به دلیل شرایط شیوع بیماری کرونا می‌بینیم مجلس روضه رهبر معظم انقلاب به صورت تک نفره برگزار می‌شود تاکیدی بر این مطلب است که در عین رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برپایی مجلس عزای حسینی یک ضرورت است و باید این مسیر برای همیشه تاریخ پایدار بماند.
مسول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان ادامه داد: آنچه موجب بیداری مردم ایران و انقلاب اسلامی شد همین مجالس روضه حسینی است و از همین‌رو امام خمینی (ره) فرمودند محرم و صفر است که اسلام را زنده نگاه داشته است.
وی گفت: خوشبختانه متدینین و هیات‌های بزرگ ولایتی با رعایت تمامی دستور العمل‌های بهداشتی و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی و حتی با خلاقیت و ابتکارهای از جمله برپایی روضه سیار این مسیر را به خوبی دنبال کردند تا جایی که از سوی مسوولان وزارت بهداشت و درمان کشور تحسین شد.
صادقی تصریح کرد: شهید مطهری ‌فرمودند عزادار حسینی باید شمر و یزید زمان را بشناسد و هدف مجالس روضه حسینی نیز شناساندن شمر و یزید زمان است.
وی اضافه کرد: امروز استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و رژیم صهیونیستی در راس یزیدیان زمان قرار دارند کما اینکه حتی به مردم خود رحم نمی‌کنند و با وحشی‌گری تمام نسبت به معترضین به سیاست‌ تبعیض و فساد در آمریکا برخورد می‌شود.
این کارشناس دینی با اشاره به شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی به دست شمر زمان، گفت: حاج قاسم سلیمانی بزرگترین ضد تروریست جهان بود ولی استکبار جهانی و در راس آن آمریکای جنایتکار در راستای حمایت از تروریست این سردار بزرگ اسلام را به شهادت رساند.
وی خاطر نشان کرد: دشمن بداند نهال مبارزه به تروریست، نفاق و تکفیر به دست شهیدانی چون حاج قاسم سلیمانی کاشته شد و امروز این مکتب با شور و شعور تا برچیده شدن حضور آمریکا از منطقه در گام نخست و زمینه سازی برای حکومت مهدوی ادامه دارد.
 مراسم عزاداری شهادت امام حسین(ع) در دهه اول محرم به میزبانی هیات عاشقان ثارالله گروه توپخانه ١۵خرداد بارعایت شیوه نامه های بهداشتی دراین یگان برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =