۲۸میلیارد ریال اموال مسروقه در گچساران کشف شد

گچساران- ایرنا-فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: اموال مسروقه به ارزش ۲۸میلیارد ریال از یک انبار در شهرستان گچساران کشف شد.


    سردار مهدی انصاری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:در پی مراجعه یکی از فروشندگان لوازم خانگی به پلیس آگاهی شهرستان گچساران مبنی بر سرقت از انباربزرگ این فروشگاه، با توجه به حساسیت و ضرورت موضوع دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کارماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.                                

 وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی گچساران ضمن هماهنگی با مرجع  قضایی با انجام تحقیقات پلیسی گسترده و فنی موفق شدند یک نفرسارق را شناسایی و دستگیر کنند.               

  فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد ابراز داشت: دربررسی های اولیه مشخص شد که سارق دستگیر شده نگهبان انباربوده و در طول یک سال گذشته  با یک دستگاه وانت باراقدام به سرقت تدریجی اجناس کرده و اموال مسروقه را به چهار نفر مالخر می فروخته است.

سردار مهدی انصاری تصریح کرد:مالخران توسط پلیس آگاهی گچساران شناسایی و در یک عملیات ضربتی هر چهار نفر مالخردستگیر شدند.            
این مقام انتظامی افزود: ماموران در بازرسی از انبار مالخران ۲۳۴ دستگاه انواع یخچال و فریزر، ۱۷۶دستگاه آبگرمکن بزرگ، ۱۰۵ دستگاه بخاری،۲۳ دستگاه ماشین لباسشویی اتوماتیک، ۱۰ دستگاه کولر، هشت دستگاه جارو برقی،  ۳۵دستگاه پنکه، ۱۳دستگاه اجاق گاز فردار،۱۰ دستگاه آبسرد کن،پنج دستگاه آب تصفیه کن را کشف و ضبط کردند.  

از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۱۴۰سارق در گچساران از سوی نیروی انتظامی این شهرستان شناسایی شده است.            

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =