فضای همکاری در کرمانشاه مطلوب است

کرمانشاه- ایرنا- سرپرست معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه فضای همکاری در این استان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: کرمانشاه دارای پتانسیل‌های بسیار خوبی در حوزه های مختلف است و باید به شکل مناسبی از این ظرفیت‌ها برای توسعه کرمانشاه بهره گرفت.

به گزارش ایرنا، «حسین خوش اقبال» روز چهارشنبه در دیدار با آیت‌الله مصطفی علما  نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه افزود: از نام آیت الله علما نه تنها در استان کرمانشاه بلکه در هر استانی که بوده اند، بسیار به نیکی یاد می‌شود و بر زبان‌ها جاری است.

وی افزود: فضای همکاری و همراهی در استان بسیار مطلوب است و با حضوراستاندار پرتلاش و کوشا نیز در این بازه زمانی اقدامات، خدمات و دستاوردهای ارزشمند و ماندگاری انجام شده است و برای تدوام مسیر توسعه و پیشرفت استان تلاشی دوچندان انجام خواهیم داد. 

خوش اقبال با تاکید بر این نکته که هرکس صادقانه به مردم خدمت کند؛ همیشه از او به نیکی یاد می شود، گفت: نام زنده‌یاد رئوفی پس از چندین دهه هنوز در کردستان به نیکی یاد می‌شود و در شهرهای مختلف خیابان‌هایی به نام ایشان نامگذاری شده است که نشان از ماندگار بودن نام افراد خدمتگزار در یاد و خاطره مردم دارد.

وی ادامه داد: امروزه علاوه بر اینکه کشور با بحران جهان شمول کرونا روبرو است، در شرایط اقتصادی سختی به سر می‌برد و باوجود تنگناهای مالی در خدمتگزاری به مردم مصمم و پرتلاش است و البته در این فضا باید با احترام و اخلاق با مردم برخورد کنیم و شرایط آنها را درک کنیم.  

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه افزود: اسلام دین اخلاق است و پیامبر اسلام با منش اخلاقی، دل های مردم را فتح کرد و ما هم باید از این سیره نیکو، الگو بگیریم.

وی در بخش دیگری از سخنانش عنوان کرد: استان کرمانشاه دارای پتانسیل های بسیار خوبی در حوزه های مختلف است و باید به شکل مناسبی از این ظرفیت‌ها برای توسعه کرمانشاه بهره گرفت.

خوش اقبال با بیان اینکه کرمانشاه در حوزه مرزهای مبادلاتی از ظرفیت های بسیار مناسبی برخوردار است؛ تأکید کرد باید در شرایط تحریم از این فرصت‌ها برای ایجاد رونق اقتصادی و کم اثر کردن تحریم ها استفاده کنیم.

اخبار مرتبط