امروز کرسی‌های درس به اندیشه شهیدان باهنر و مطهری نیاز جدی دارد

کرمان - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان با بیان اینکه شهید باهنر نه فقط در روزهای سخت سراغ نسل نو رفت بلکه به تاًلیف کتب دینی و علوم انسانی آموزش و پرورش پرداخت گفت: اکنون در کرسی‌های درس به اندیشه‌های شهیدان باهنر و مطهری و دیگر شهدا نیاز جدی وجود دارد.

به گزراش ایرنا، حجت الاسلام و المسلمین حسن علیدادی سلیمانی روز چهارشنبه در ویژه برنامه خورشید کویر به مناسبت سالگرد شهادت حجت الاسلام محمدجواد باهنر افزود: این شهید بزرگوار بین شخصیت های اجرایی یک شخصیت ممتاز، کاملاً مردمی و متواضع بود.

وی با بیان اینکه تجلیل از شهدا یعنی تجلیل از خط شهادت ادامه داد: طبق همین مبنا علما نیز از هم جدا نیستند و اگر تجلیلی از شهید باهنر می کنید، از شهید مطهری، رجایی، بهشتی و همه شهدا باید تجلیل کنید زیرا خط علما از هم جدا نیست.

حجت الاسلام علیدادی سلیمانی اظهار داشت: در کنار تمام کمالات شهدا، شهادت خطی کاملاً ویژه و استثنایی است و توفیقی است که رفیق هر کسی نخواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان در خصوص شهید باهنر اظهار کرد: شخصیت باهنر در مجلس شورای اسلامی وقت آنقدر مهم است که برای رای اعتماد به ایشان برای وزارت آموزش و پرورش استدلال می شود که رفتن باهنر باعث تضعیف مجلس می شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: شهید باهنر و در کنار آن شهید رجایی و همه شهدا کسانی هستند که بالاترین مراحل معنویت را در دنیای امروز به خود اختصاص دادند و این خط همچنان ادامه دارد و رهروان این راه، انسان های پاک، طیب و شایسته هستند که همچنان در انتظار شهادت هستند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha