کلیات طرح توسعه پارک علم و فناوری پردیس تصویب شد

تهران- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: کلیات طرح توسعه پارک علم و فناوری پردیس در کمیسیون ماده ۵ این استان مطرح و تصویب شد.

به گزارش ایرنا بر اساس اعلام استانداری تهران، محمد تقی‌زاده روز چهارشنبه در نشست کمیسیون ماده ۵ استان تهران افرود: بر اساس این طرح ۵۰۳ هکتار زمین پیشنهادی شرکت عمران پردیس برای طرح توسعه پارک علم و فناوری پردیس در کمیسیون ماده ۵ استان تهران مصوب شد که باید در کارگروه امور زیربنایی استان تهران مصوب شود.

وی یادآورشد: حریم پهنه‌بندی پردیس باید هرچه سریعتر آماده شود چون طرح گسترش و توسعه پارک علم و فناوری ضروری است.

تقی‌زاده اظهارداشت: پارک پردیس یک هزار هکتار زمین معرفی و شرکت عمران پردیس هم ۵۰۳ هکتار زمین جانمایی کرده که هر ۲ زمین معرفی شده طبق کارشناسی‌های صورت گرفته از سوی محیط زیست در پهنه‌های محیط زیستی قرار گرفته‌است.

معاون هماهنگی امورعمرانی استاندار تهران گفت: با استدلال اداره کل محیط زیست این استان یک هزار هکتار زمین معرفی شده از سوی پارک علم و فناوری پردیس به طورکامل در عرصه های زیست محیطی قرار دارد.

وی خاطرنشان کرد: در مقابل ۵۰۳ هکتار زمین معرفی شده از سوی شرکت عمران پردیس برای توسعه این پارک با وجود قرار گرفتن در حوزه مسیل آب را می‌توان با تنظیم ضوابط به پارک علم و فناوری الحاق کرد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha