تکمیل تصفیه خانه فاضلاب آبگرم با تخصیص ۱۰۰ میلیارد ریال تا پایان دولت

قزوین - ایرنا - فرماندار شهرستان آوج گفت : تصفیه خانه فاضلاب آبگرم با تخصیص ۱۰۰ میلیارد ریال جزو مصویات سفر اخیر دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد که تخصیص مبلغ این پروژه تا پایان دولت دوازدهم تکمیل و به بهره برداری می رسد.

به گزارش ایرنا ، نصرت اله علیرضایی روز چهارشنبه در جلسه کارگروه پسماند شهرستان با بیان این مطلب افزود : کار اصلی در حوزه سلامت و حفاطت از محیط زیست، فرهنگ سازی است اما به موازات آن در اجرای قانون و برخورد با تخلفات باید سخت گیرانه و بدون تبعیض اقدام و برخورد کرد.
وی  افزود:تصفیه خانه فاضلاب آبگرم با تخصیص ۱۰۰ میلیارد ریال جزو مصویات سفر اخیر دکتر نوبخت معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور می باشد که تخصیص این مبلغ این پروژه تا پایان دولت دوازدهم تکمیل و به بهره برداری می رسد.
فرماندار شهرستان آوج گفت:جهاد کشاورزی و محیط زیست موظف هستند تا معضل کشت نایلونی را در شهرستان پیگیری و با افرادی که به تعهدات خود در قبال پاکسازی اراضی پس از برداشت محصول عمل نمی کنند،از طریق مجاری قانونی و قضایی اقدام کنند.
علیرضایی افزود:درخصوص ساماندهی جایگاه پسماند شهرستان، شهرداران آوج و آبگرم مکلف هستند که ظرف ده روز آینده با انتخاب پیمانکار نسبت به فنس کشی و ساماندهی این جایگاه اقدام و طی دو ماه آینده این پروژه را تکمیل و به مرحله قابل قبولی از نظر محیط زیست برسانند و فرمانداری نیز تخصیص اعتبار ۵۰۰ میلیون ریالی از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان در این خصوص را پیگیری و عملی کند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha