نماینده دشتستان در مجلس:خون سردار سلیمانی تهاجم‌های دشمنان را بی اثر کرد

بوشهر-ایرنا- نماینده دشتستان و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجه مجلس شورای اسلامی گفت: امروزه دشمن با ابزارهای متنوع و متکثر در حوزه جنگ نرم، خیلی بیشتر از جنگ سخت سرمایه‌گذاری کرده اما به برکت خون شهدای گرانقدر امثال حاج قاسم سلیمانی این تهاجم ها بی اثر شده است.

به گزارش ایرنا ابراهیم رضایی روز چهارشنبه در دیدار با مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر افزود: امروزه نگرانی ما بابت موشک‌ها و ناوهای فرهنگی دشمن است که شبانه روز برای جدا کردن نسل جوان از انقلاب اسلامی در حال فعالیت هستند.

وی بیان کرد: در گفتمان رهبری نیز بیشتر توجه بر فرهنگ است و همه ما وظیفه داریم هرچه می‌توانیم سازمان تبلیغات اسلامی را تقویت کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر نیز گفت: طرح استقرار روحانی در مناطق روستایی، اعزام مبلغ در مناسبت‌های مختلف دینی و انقلابی، ساماندهی مراکز و موسسه‌های قرآنی، راه اندازی پایگاه‌های فرهنگی تبلیغی از جمله دستاوردهای شاخص این اداره کل است.

حجت الاسلام عبدالرضا سروستانی افزود: ایجاد تشکل‌های میان ‌تخصصی از قبیل شورای هیات‌های مذهبی، کانون‌های فرهنگی تبلیغی، کانون مداحان و شعرای آیینی، اتحادیه مؤسسات قرآنی و جمعیت بانوان فرهیخته فرهنگی از برنامه‌های اولویت‌دار اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر است.

وی ادامه داد: فراهم سازی زیرساخت‌های مناسب از جمله احداث خانه‌های عالم از دیگر برنامه‌های سازمان تبلیغات اسلامی برای استقرار روحانی و برقراری تعامل مناسب با جامعه هدف از طریق ارائه محتوای آموزشی است.

وی حمایت از مراکز دینی با نگاه مردمی سازی را از دیگر سیاست‌های سازمان عنوان کرد و اظهارداشت: سیاست اصلی سازمان محوریت مردم در اجرای برنامه‌ها است ولی لازم است اعتبارات حداقلی جهت تقدیر از مراکز فعال و برتر وجود داشته باشد و در توسعه فرهنگی دینی و عنایت ویژه انجام شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: در حوزه‌های اعتبارات جاری و تملک دارایی و همچنین نیروی انسانی کمبودهایی وجود دارد که انتظار است زمینه حل آنها فراهم شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 13 =