۱۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۴
کد خبرنگار: 2161
کد خبر: 84024527
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

اخبار کوتاه روز چهارشنبه گلستان

گرگان ـ ایرنا ـ کشف ۶۰ کیلوگرم تریاک، ثبت ٩۲ فقره شکایت از رانندگان خودروهای حمل و نقل عمومی استان و بهره‌برداری از ٧٢ پروژه حوزه مسکن آزادشهر از جمله خبرهای کوتاه چهارشنبه استان است.

سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری گرگان گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۹۲ شکایت در سامانه سازمان حمل و نقل ثبت شده که ۵۸ مورد آن مربوط به رانندگان تاکسی،۱۷ مورد تاکسی تلفنی،۱۰ مورد سرویس مدرسه و ۷ مورد نیز مربوط به رانندگان اتوبوس های درون شهری است.

**

رئیس بنیاد مسکن شهرستان‌های آزادشهر و رامیان گفت: امسال ۷۲ پروژه‌ زیربنایی برای ایمنی روستاها از حوادث طبیعی با اعتبار ۱۳۰ میلیارد ریال در این شهرستان ها اجرا می‌شود.

**

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر گلستان گفت: در بازرسی از یک خودرو در ورودی استان ۶۰ کیلوگرم تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف شد.

**

رییس سازمان جهاد کشاورزی گلستان از توزیع ۴۵ درصد سهمیه سالانه کود استان بین کشاورزان خبر داد.

**

 مدیرکل بنیاد مسکن گلستان از اختصاص ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال برای مقاوم سازی خانه‌های روستایی استان خبر داد و گفت: به هر مالک ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات قرض الحسنه با ۲سال تنفس، بازپرداخت ۱۵ساله و کارمزد ۴درصد پرداخت می‌شود.

**

تعدادی از ساکنان روستای بالاجاده کردکوی در تماس با ایرنا از قطعی مداوم آب شرب این روستا در شبانه روز انتقاد کرده و خواستار حل این مشکل شدند.

**

 معاون سلامت دامپزشکی گلستان گفت: بیش از یک میلیون و ۳۰۰ هزار قطعه طیور روستایی علیه بیماری نیوکاسل واکسینه شدند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha