تجلیل از برگزیدگان پرسش مهر ۲۰ رییس‌جمهوری از شبکه آموزش

تهران-ایرنا- مدیرکل فرهنگی هنری اردوها وفضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از اعلام نتایج پرسش مهر۲۰ رییس‌جمهوری و تجلیل از برگزیدگان در برنامه مدرسه تلویزیون ایرانی شبکه آموزش خبر داد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرروشی و فرهنگی آموزش و پرورش، علی رمضانی اظهار داشت: بعد از برگزاری مراحل مقدماتی پرسش مهر ۲۰ رییس جمهوری به ایستگاه پایانی رسیدیم و در این مرحله اعلام نتایج  را به صورت مجازی برگزار خواهیم کرد.

وی ادامه داد: با هماهنگی که با شبکه آموزش انجام شده در برنامه مدرسه تلویزیون ایرانی برخی از نتایج توسط علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش اعلام می شود.

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها وفضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش گفت: بعد از اعلام نتایج و اعلام اسامی نفرات برتر هدایای آنها به در منازل و آدرس هایی که از این نفرات در اختیار داریم ارسال خواهد شد.

رمضانی زمان پخش این برنامه را ساعت ۱۷ روز جمعه  ۱۴ شهریور ۱۳۹۹ اعلام کرد و افزود: این برنامه از شبکه آموزش سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود و در روزهای بعد نیز مهمانان دیگری را خواهد داشت.

رییس جمهوری هر ساله با هدف پرورش روحیه پرسش‌گری و توانایی نقد و تحلیل پدیده‌ها، ایجاد تعامل بیشتر میان معلمان و دانش‌آموزان، ایجاد نشاط، شادابی و تحرک بیشتر در مدارس، ترویج و تقویت امر تحقیق و پژوهش در آموزش و پرورش، گسترش و تقویت فعالیت‌های گروهی و کشف، رشد و پرورش استعدادهای بالقوه در آئین گشایش مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید خطاب به دانش‌آموزان کشور، سوالاتی را با عنوان «پرسش مهر» مطرح می‌کند.

یکی از رویدادهای فرهنگی و هنری که همیشه در آموزش و پرورش با استقبال خوب در میان جامعه فرهنگی و دانش آموزان برگزار می‌شود، پرسش مهر ریاست جمهوری است که معمولا با استقبال حدود ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار دانش آموز و فرهنگی روبه‌رو شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار جامعه

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha