بیش‌از یک تن موادمخدر در ایرانشهر کشف شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از درگیری مسلحانه تکاوران پلیس با قاچاقچیان و کشف یک تن و ۴۳ کیلوگرم موادمخدر در شهرستان ایرانشهر خبر داد.

سردار محمد قنبری روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر ایرانشهر با پشتیبانی اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله سنگین مواد افیونی توسط اعضای یک باند حرفه‌ای قاچاق به مرکز کشور دست یافتند.

وی افزود: تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر ایرانشهر پس از یک سری کار گسترده اطلاعاتی و رصد منطقه، شب گذشته اعضای این باند مسلح را که با ۲ دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در یکی از مسیرهای فرعی این شهرستان در حال انتقال محموله مواد مخدر به سمت شهرستان دلگان بودند، شناسایی و به صورت نامحسوس قاچاقچیان را تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: قاچاقچیان به محض ورود به منطقه کمین پلیس با عوامل انتظامی درگیر که پس از ساعتی درگیری با توجه به آتش پر حجم تکاوران پلیس عرصه را بر خود تنگ دیده و با رها کردن خودروهای حامل موادمخدر و استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی در این عملیات ضمن دستگیری یک نفر از قاچاقچیان در بازرسی از خودروهای توقیفی یک تن و ۴۳ کیلو و ۱۰۰گرم مواد مخدر شامل ۸۹۹ کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک و ۱۴۴ کیلوگرم حشیش به همراه یک قبضه سلاح کلاش و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند، خاطرنشان کرد: ماموران نیروی انتظامی در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق موادمخدر در سطح استان حضوری فعال دارند و در راه مبارزه با موادافیونی به عنوان بلای خانمان سوز جامعه از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهند کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =