۱۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۰۰
کد خبرنگار: 2896
کد خبر: 84024477
۰ نفر

برچسب‌ها

شهید باهنر به رفع مشکلات مردم باور داشت

کرمان - ایرنا - استاندار کرمان گفت: یک ویژگی شهید باهنر که باید مورد توجه مدیران، کارکنان و کارمندان دولت باشد، این است که ایشان به خدمت به مردم و حل مشکلات مردم اعتقاد و باور داشت.

به گزارش ایرنا محمدجواد فدایی روز چهارشنبه در ویژه برنامه خورشید کویر به مناسبت سالگرد شهادت باهنر با اشاره به ویژگی های این شهید بزرگوار افزود: وی در زمان های مختلف متناسب با شرایط عمل می کرد و معتقد نبود محدویت ها، برنامه و تلاش ها را مختل کند بلکه یک راه جدید برای ادامه فعالیت های مثمر دنبال می کرد.

وی اظهار داشت: مدیری که باور داشته باشد باید به مردم خدمت و مشکل مردم را حل کند، نیاز به دستور مافوق ندارد و اگر کارکنان دولت این باور و اعتقادی را که شهید باهنر داشت، داشته باشند، بسیاری از مشکلات و مسائل جامعه با سرعت بیشتری بر طرف می شود.

استاندار ادامه داد: اگر همه ما اعتقاد داشته باشیم که اشتغال و سرمایه گذاری موضوعات مهمی برای حل مشکلات اقتصادی جامعه هستند، دیگر نیازی نیست که مدیر بگوید که این مجوز و موافقت را بدهید بلکه خود می داند که برای ایجاد اشتغال، حل مشکل مردم و خدمت به مردم، این کار باید انجام شود و باید انجام دهد.

فدایی ضمن اشاره به پیش تولید سریال شهید باهنر، ادامه داد: ما الگو و نمونه را به جامعه معرفی می کنیم که شدنی و دست یافتنی است و جامعه می تواند مشابه این الگوها زندگی کنند.

وی گفت: الگو داشتن و پیروی از الگوها نیز در نظام تربیتی و در بین علمای علم تعلیم و تربیت توصیه شده است.

وی اظهار داشت: در زمان رژیم گذشته، وقتی که امکان مبارزات و فعالیت ها به شکلی که مورد نظر بود، وجود نداشت ایشان به یک اقدام بسیار مهم پرداخت و آن تألیف کتاب های تعلیمات دینی برای مدارس بود و نشان داد در شرایط نامناسب و محدودیت ها هم می شود کاری انجام داد که به همان نتایج مورد نظر برسیم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =