ملی‌پوش وزنه‌برداری: بدون مربی شرایط ایده‌آلی ندارم

تهران- ایرنا- نخستین مدال‌آور وزنه‌برداری زنان با بیان اینکه بدون مربی شرایط ایده آلی ندارم اما در این مدت تلاش کرده‌ام آمادگی خود را در سطح بالا حفظ کنم، گفت: اگر قرار باشد به تنهایی تمرین کنم، نمی‌دانم در آینده چه وضعیتی خواهم داشت.

سیده الهام حسینی روز جمعه در گفت‌وگو با ایرنا اظهار داشت: فدراسیون پویشی را با عنوان همت پهلوانانه و کمک مومنانه راه انداخت و هدف این بود تا به اقشاری که در کرونا آسیب دیدند، کمک کنیم. تنها کاری که از من برمی‌آمد به حراج گذاشتن مدالم بود که ارزش زیادی برایم دارد و اولین مدالم در تاریخ وزنه‌برداری زنان محسوب می‌شود.

وی افزود: علاقه داشتم تا در این کار خیر شرکت کنم و کمک به همنوعان ارزش بالاتری از مدالم دارد و خوشحالم. از فدراسیون تشکر می‌کنم که در این کار خیر ما را شریک کرد و افتخار این را داشتم که به عنوان عضو کوچکی از نمایندگان زنان وزنه‌برداری این کار را انجام دهم.

ملی‌پوش وزنه‌برداری زنان عنوان کرد: بعد از شیوع ویروس کرونا، اکبر خورشیدی مشاور فنی تیم ملی همواره با ما در تماس بود و تمرینات ما زیر نظر او کنترل می‌شد. وی حتی به ما گفت در روزهایی که شرایط بهتری داریم، وزنه‌های سنگین‌تر و در غیر این صورت وزنه‌های سبک‌تری بزنیم اما بدون حضور مربی کار برای ما سخت است.

وی ادامه داد: در این مدت تمام تلاشم این بود تا آمادگی خود را در سطح بالا حفظ کنم اما اگر قرار باشد خودم به تنهایی تمرین کنم و دور از اردو باشم نمی توانم بگویم چه رکوردی خواهم داشت.

حسینی گفت: اگر مسابقه‌ای بین المللی در چند ماه آینده برگزار شود ما باید در شرایط ایده آل باشیم و اردو برگزار کنند تا خود را به هدف نزدیک‌تر ببینیم. در خانه شرایط ایده آل برای تمرین را نداریم. در این مدت آمادگی خود را حفظ کردم اما افزایش رکورد نیاز به شرایط ویژه و حضور مربی در کنار ورزشکاران است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =