۱۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۰
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 84024384
T T
۰ نفر

برچسب‌ها

هلال احمر زنجان به ۱۰۳ حادثه دیده امداد رسانی کرد

زنجان- ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: طی ۱۰روز گذشته، تیم‌های امداد و نجات هلال احمر استان برای ۱۰۳ نفر متاثر از ۲۲ حادثه امداد رسانی کردند.

شهرام میرزایی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: از نخستین روز شهریور تا ۱۰ این ماه ۲۲ مورد حادثه در سطح استان زنجان اتفاق افتاده و ۱۰۳ نفر متاثر از حوادث بودند.
 وی اظهارداشت: از این تعداد حادثه ۱۹ مورد مربوط به حوادث جاده ای و شهری در استان زنجان بود.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: امدادگران زنجانی علاوه بر این حوادث از یکم تا دهم شهریور امسال در حوادث کوهستان، آتش سوزی مراتع و غرق شدگی در سدهای خاکی استان نیز خدمات ارائه کرده اند.
 میرزایی مصدومان ناشی از این حوادث را ۳۷ نفر بیان کرد و افزود: هفت مصدوم توسط نیروهای امداد و نجات هلال احمر برای مداوا به مراکز درمانی استان زنجان منتقل شدند.
 وی یادآوری کرد: در این ۲۲ حادثه چهار نفر نیز جان خود را از دست دادند.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در مدت بیان شده ۴۲ تیم عملیاتی با ۱۱۰ نیرو و ۲۲ دستگاه آمبولانس به این ماموریت ها اعزام شده‌اند.
میرزایی ادامه داد:  ۲۲ خودرو نجات  و چهار دستگاه خودرو کمک دار سبک در این عملیات های امداد و نجات جمعیت هلال احمر بکار گیری شده است.
وی تاکید کرد: هموطنان در صورت گرفتار شدن در سوانح و حوادث می توانند با شماره ۱۱۲ برای دریافت خدمات امداد و نجات در هر ساعت از شبانه روز تماس برقرار کنند.

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha