امام جمعه همدان: دوست و دشمن بر امنیت ایران اعتراف دارند

همدان ـ ایرنا ـ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان گفت: به برکت جوانان این مرز و بوم، دوست و دشمن بر امنیت هوایی و زمینی کشورمان اعتراف دارند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حبیب الله شعبانی موثقی روز چهارشنبه در دیدار با فرماندهان پدافند همدان ضمن قدردانی از مجاهدت‌ها و خدمات نیروهای نظامی کشور، اظهار داشت: در این زمان دوست و دشمن بر امنیت هوایی و زمینی کشور اذعان دارند و این همان حرکت بر اساس آیه «وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ» است.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از نظر موقعیت راهبردی، در منطقه پر خطر واقع شده است، ادامه داد: به یمن وجود جوانان این مرز و بوم، از سطح امنیت بالایی برخوردار و این را مرهون نیروهای نظامی کشور هستیم.

امام جمعه همدان با اشاره به اینکه در دوره پهلوی، مستشارهای آمریکایی عهده دار اداره کشور بودند، خاطر نشان کرد: با مشاهده امنیت و عزت کنونی کشور و تحولات ایجاد شده و مطالعه تاریخ  معاصر، به وضوح در می‌یابیم که دشمن در پی موجه نشان دادن دوره پهلوی است. 

حجت الاسلام شعبانی موثقی افزود: آمریکا که خود را ابر قدرت میداند با متهم کردن ایران به دخالت در امور داخلی خود، در واقع به قدرت ایران اعتراف کرده است.

به گفته وی قدرت ما محدود به جنبه نظامی و اقتصادی نیست و دستاورد اصلی جمهوری اسلامی، تعهد، تخصص، همت و جهادی عمل کردن جوانان کشور است.

نماینده ولی فقیه در استان اظهار داشت: با وجود آنکه در تسلیحات نظامی تحریم هستیم، اما از جنبه نظامی شاهد رشد و ترقی کشور هستیم.

وی اضافه کردی: اختلاف رنگ لباس و اسم‌ها در نیروهای مسلح مطرح نیست و همه ما در یک مسیر حضور داریم و همانند یک خانواده برای پیشبرد اهداف، وظایف تقسیم شده است.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha