۱۲ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۳:۴۳
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 84024330
۰ نفر

برچسب‌ها

فوتی‌های کرونا در خلخال افزایش یافت

اردبیل _ ایرنا _ معاون دانشکده علوم پزشکی و رییس مرکز بهداشت خلخال گفت: فوتی‌های کرونا در این شهرستان افزایش یافته و این بیماری همچنان به عنوان خطری بزرگ سلامت مردم منطقه را تهدید می‌کند.

به گزارش ایرنا ،پرویز وکیلی روز چهارشنبه در جلسه ستاد قرارگاه زیستی خلخال افزود: با فوت یک نفر از مبتلایان به کرونا در بیمارستان این شهر شمار جان‌باختگان از این بیماری از زمان شیوع تا به امروز به ۴۹ نفر افزایش یافت.

وی اظهارداشت: تعداد بیماران بستری جدید کرونایی در بیمارستان امام خمینی خلخال در ۲۴ ساعت گذشته سه نفر ، بستری فعلی ۹ نفر و تعداد ترخیص شده چهار نفر است.

وکیلی گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا در خلخال نتیجه آزمایش کرونای  ۵۴۱ نفر از مراجعان به بیمارستان نیز مثبت تشخیص داده شده است.

وی با انتقاد از بی‌توجهی برخی از صاحبان واحدهای صنفی به رعایت موارد پیشگیرانه از کرونا افزود: در شرایطی که کرونا همچنان می‌تازد و قربانی می‌گیرد بی‌توجهی به پروتکل‌های بهداشتی موجب گسترش و تشدید بیماری و انتقال آن خواهد شد.

رییس مرکز بهداشت خلخال اظهارداشت: با توجه به افزایش قابل توجه جمعیت شناور شهرستان و حضور هزاران گردشگر از مناطق مختلف کشور در این منطقه احتمال افزایش شمار مبتلایان به کرونا در روزهای آتی دور از انتظار نیست و توصیه مرکز بهداشت به مردم رعایت موارد بهداشتی پیشگیرانه ،

فاصله‌گذاری اجتماعی ، استفاده از ماسک در مراجعه به بیرون از منزل و اجتناب سالمندان از حضور در تجمعات است.

خلخال در جنوب اردبیل قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 2 =