نکیسا: «لک» به پرسپولیس کمک خواهد کرد

تهران- ایرنا- دروازه‌بان پیشین پرسپولیس معتقد است که سنگربان جدید این این تیم می‌تواند به سرخپوشان کمک کند.

نیما نکیسا در گفت‌وگو با ایرنا، در خصوص حضور حامد لک در پرسپولیس، گفت: جذب حامد لک به طور یقین با نظر کادر فنی «داوود فنایی» به‌عنوان مربی دروازه‌بانان بوده است. به‌نظرم پرسپولیس دروازه‌بان خوبی خریده که می‌تواند به تیم کمک کند.

وی ادامه داد: لک دروازه بان خوبی است، ضمن اینکه در این چند سال گذشته در تیم‌های مختلفی بازی کرده و سوابق خوبی هم دارد. این یعنی پرسپولیس می‌تواند روی او حساب باز کند.

دروازه‌بان اسبق پرسپولیس افزود: فکر می‌کنم مهمترین فاکتوری که باعث شد پرسپولیس سراغ حامد لک برود تجربه او است. حضور یک دروازه‌بان باتجربه به پرسپولیس و کادر فنی در فصل آینده بسیار کمک خواهد کرد.

نکیسا خاطرنشان کرد: البته نکته مهم این است که در حال حاضر پرسپولیس برای جذب دروازه‌بان گزینه های زیادی هم نداشت و این به خاطر این است که ما در تولید دروازه بان موفق نبودیم و نتوانستم در این چند سال دروازه بان های بین المللی خوبی تربیت کنیم. به خاطر همین می بینیم که وقتی پرسپولیس می‌خواهد دروازه‌بان بگیرد با کمبود گزینه روبرو می شود.

وی تصریح کرد: به عنوان یک پرسپولیسی برای حامد لک و دیگر بازیکنان پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم. پرسپولیس را خیلی دوست دارم البته می دانم که حامد لک هم پرسپولیسی است. امیدوارم که این تیم بتواند نماینده شایسته‌ای برای کشورمان در لیگ قهرمانان آسیا باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 11 =