عملیات احداث ۲ هزار واحد مسکن محرومان همدان آغاز شد

همدان- ایرنا - عملیات اجرایی طرح احداث ۲ هزار واحد مسکن محرومان استان همدان به صورت همزمان امروز /پنجشنبه/ با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در شهرستان کبودراهنگ آغاز شد.

مدیرکل بنیاد مسکن همدان در حاشیه برگزاری این آیین در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا گفت: در قالب این طرح واحدهایی به خانوارهای کم درآمد، آسیب پذیر ساکن مناطق روستایی و شهرهای دارای ظرفیت استقرار دائم، خانوارهای دارای واحدهای مسکونی غیرمقاوم و در معرض خطر و خانواده‌های محروم و بدون مسکن ارائه می‌شود.

حسن ظفری با بیان اینکه این طرح با استفاده از تسهیلات بانکی و کمک بلاعوض دولت انجام می شود، افزود: در این چارچوب به هر واحد مسکونی ۴۰ میلیون تومان کمک بانکی و ۳۵ میلیون تومان کمک دولت براساس تفاهمنامه ای که بین سازمان برنامه و بودجه، استانداری همدان و بنیاد مسکن امضا می شود، اختصاص خواهد یافت.

معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه در سفر یک روزه خود به همدان بعد از آغاز عملیات مسکن روستایی محرومان، از هشت هزار واحد مسکن روستایی آسیب دیده در سیل ۹۸ بهره برداری می کند.

بازدید از روند احداث بیمارستان اکباتان،حضور در جلسات شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان و مجمع نمایندگان همدان، از دیگر برنامه‌های سفر یک‌روزه نوبخت به همدان اعلام شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =