بیش از ١٦ هزار تن کالای ویژه محرم و صفر در استان تهران توزیع شد

تهران- ایرنا- معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران گفت: براساس ابلاغ کمیته تنظیم بازار ویژه ایام محرم و صفر، ۱۶ هزار و ٣٤٤ تن انواع کالا برای استان اختصاص یافته که تاکنون بخشی از آن توزیع شده است.

مجتبی شیرقاضی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه توزیع کالاهای ویژه ماه محرم و صفر تا پایان مهر ادامه دارد، افزود: این اقلام شامل روغن، انواع برنج، مرغ منجمد، گوشت قرمز گوساله و شکر است.

وی در خصوص قیمت این کالاها برای مصرف‌کننده نیز بیان کرد: برنج هندی در بسته‌های ۱۰کیلویی به قیمت ١٥ هزار و ٣٧٥ تومان، مرغ منجمد به قیمت ١٣ هزارو ٩٠٠ تومان، گوشت قرمز منجمد گوساله به قیمت ۵۶ هزار تومان، شکر در بسته‌های یک کیلویی با نرخ هشت هزار و ٧٠ تومان و روغن نیز طبق نرخ مصوب به متقاضیان ارائه می‌شود.

«شیرقاضی» ادامه داد: هیات‌های مذهبی و مساجد دارای مجوز می‌توانند از طریق سامانه «بیرق» یا مراجعه به سازمان تبلیغات اسلامی و امور مساجد شهر و منطقه تا پایان ماه صفر نسبت به دریافت سهمیه خود اقدام کنند.

وی تصریح کرد: شهروندان می‌توانند در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را از طریق سامانه ۱۲۴ گزارش دهند یا به سازمان صمت استان تهران مراجعه کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =