استفاده از ظرفیت بانوان و جوانان در پست‌های مدیریتی در دستور کار است

زنجان - ایرنا - استاندار زنجان گفت: استفاده از ظرفیت و توانمندی‌های بانوان و جوانان در عرصه‌های مدیریتی در دستور کار بوده و در این خصوص تاکنون اقدمات مناسبی انجام شده است.

فتح الله حقیقی، روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ورود بانوان و جوانان به عرصه های مدیریتی این استان را امری مهم و ضروری خواند و افزود: تاکنون ۱۰۹ نفر از بانوان شاغل این استان در حوزه های مدیریتی مختلف از سطح رییس گروه تا معاون استاندار، منصوب شده‌اند.

وی بر ورود جوانان به چرخه مدیریت نیز تاکید کرد و اظهار داشت: از هر دستگاه اجرایی در استان تعداد ۲ جوان تا ۳۸ سال سن معرفی شده اند تا در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تحت آموزش قرار گرفته و وارد چرخه مدیریت شوند.

حقیقی ادامه داد: تاکنون ۳۰ نفر از این جوانان آموزش دیده به چرخه مدیریت استان زنجان ورود پیدا کرده اند و مابقی نیز تا پایان شهریور ماه جاری وارد این چرخه خواهند شد.

استاندار زنجان، مجموع جوانان معرفی شده از سوی دستگاه‌های اداری استان را قریب ۱۰۰ نفر اعلام کرد و گفت: این جوانان پس از فراگیری آموزش های لازم به چرخه مدیریت میانی و کلان ورود پیدا خواهند کرد.

وی غفلت و عدم بهره مندی از توانایی و ظرفیت بانوان و جوانان را موجب زیان مجموعه سیستم ها بیان کرد و افزود: استفاده از این پتانسیل موجب شتاب رشد، توسعه و پویایی در بخش های مختلف همچنین ایجاد انگیزه، شور، نشاط و امیدواری میان نسل آینده ساز کشور می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =