مسوولان نهاد رهبری وارد سنندج شدند

سنندج - ایرنا - جمعی از مسوولان نهاد رهبر معظم انقلاب به منظور شرکت در مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در استان کردستان، صبح چهارشنبه از طریق فرودگاه سنندج وارد این شهر شدند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام جواد علی‌اکبری رییس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه کشور و حجت الاسلام محمدیان از مسوولان نهاد رهبری همچنین حجت الاسلام علیرضا پورذهبی (نماینده جدید ولی فقیه در استان کردستان) با استقبال آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان، بهمن مرادنیا استاندار و جمعی از مسوولان اجرایی و فرهنگی استان کردستان وارد سنندج شدند.

مراسم تکریم و معارفه نماینده ولی فقیه در کردستان قرار است فردا پنجشنبه سیزدهم شهریور در مرکز بزرگ اسلامی غرب کشور در سنندج برگزار شود.
در این مراسم از خدمات ۱۰ ساله آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی قدردانی و حجت‌الاسلام عبدالرضا پورذهبی به عنوان نماینده جدید ولی فقیه در کردستان معرفی خواهد شد.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالرضا پورذهبی متولد ۱۳۴۲ در شهر خرمشهر است.
وی پس از اخذ دیپلم اقتصاد در سال ۱۳۵۹ وارد حوزه علمیه شد و دروس خارج را در محضر آیات عظام گنجی و تبریزی به پایان رسانده و از سال ۱۳۶۶ تبلیغ و فعالیت خود را در استان هرمزگان و سپس سیستان و بلوچستان آغاز کرد و بیش از ۲۰ سال در این مناطق فعالیت تبلیغی و فرهنگی داشته است.

حجت الاسلام والمسلمین پورذهبی در سال ۱۳۸۷ وارد دانشگاه سیستان و بلوچستان شده و تا سال ۱۳۹۴ بعنوان نماینده ولی فقیه در این دانشگاه به تبلیغ و تدریس پرداخت و پس از آن در همین جایگاه در دانشگاه شهید بهشتی تهران به فعالیت خود ادامه داد، تدریس مستمر در مراکز حوزوی و دانشگاهی از سوابق نماینده جدید ولی فقیه در کردستان است.

وی سال‌های متمادی سفرهای متعدد کاری و فرهنگی تبلیغی به استان کردستان داشته و شناخت کاملی از شرایط فرهنگی، دینی و اجتماعی این استان دارد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =