اعتبارات بنیاد مسکن در چهارمحال و بختیاری عادلانه توزیع شود

شهرکرد- ایرنا- نماینده مردم شهرستان‌های لردگان و خانمیرزا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به استقرار ۴۷ درصد جمعیت روستایی چهارمحال و بختیاری در این شهرستان‌ها گفت: توزیع عادلانه امکانات، تجهیزات و اعتبارات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان مورد توجه باشد.

حسین بامیری شامگاه سه‌شنبه در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: تمامی ظرفیت‌های قانونی برای تسریع و ایجاد تحرک در فعالیت‌های عمرانی این بنیاد به‌ خصوص در روستاهای شهرستان های لردگان و خانمیرزا به‌ کارگیری شود.
وی با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی مبنی بر اختصاص قیر رایگان به شهرهای زیر ۵۰ هزار نفر جمعیت و راه‌های روستایی افزود: از این فرصت برای آسفالت و بهسازی معابر در راستای عمران و آبادانی روستاها و مناطق کمتر توسعه یافته و محرومیت‌زدایی بهره‌گیری شود.
نایب‌رئیس کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بهسازی و اجرای طرح هادی در روستاها، جابجایی روستای سید محمد، تهیه طرح‌های مطالعاتی با اولویت روستاهای دارای محرومیت بیشتر و کمتربرخوردار، نگاه ویژه به مناطق فلارد، منج، ملاس بخش ارمند در شهرستان لردگان و قسمتی از شهرستان خانمیرزا در اولویت کاری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی چهارمحال و بختیاری قرار گیرد.
وی یادآور شد: راه‌اندازی و استقرار اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان خانمیرزا، انجام فعالیت‌های زیربنایی و بهسازی مناطق الحاق شده به شهر لردگان مانند حاجی‌آباد، شیرانی، جلیل‌آباد و خاردان ضروری است.
بامیری اظهار داشت: مشکلات مرتبط با بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری به‌خصوص در شهرستان های لردگان و خانمیرزا در نشستی با مسوولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ایران و وزارت راه و شهرسازی بررسی و پیگیری می‌شود.
به گزارش ایرنا، شهرستان لردگان در ۱۸۰ کیلومتری و شهرستان خانمیرزا در ۱۶۰ کیلومتری مرکز چهارمحال و بختیاری واقع شده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =

سرخط اخبار استان‌ها