اعلام آمادگی مدیرکل ورزش و جوانان کرمان برای رفع مشکلات تیم‌داری فولاد سیرجان

کرمان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: این اداره‌کل به عنوان مرکز ثقل ورزش استان آماده رایزنی و گفت و گو با مدیران مربوط و مجموعه فولاد سیرجان ایرانیان در راستای حل و فصل مسائل و مشکلات به‌وجود آمده برای این تیم فوتسال است.

به گزارش ایرنا ، میثم پاریزی شامگاه سه‌شنبه در جمع رسانه‌ها در واکنش به نامه اعلام انصراف مدیران شرکت فولاد سیرجان ایرانیان از تیم‌داری در رشته فوتسال گفت: این تصمیم به طور قطع لطمه جبران‌ناپذیری بر فوتسال استان کرمان وارد می کند.

وی خواستار تجدید نظر مدیران ارشد شرکت فولاد سیرجان ایرانیان پیرامون انصراف این مجموعه از تیم‌داری در رشته فوتسال شد و اظهار داشت: مدیران شرکت فولاد از حامیان و بانیان شکل گیری این تیم جوان و موفق بوده اند لذا بهتر است که مدیران این شرکت در تصمیم شتاب زده خود تجدید نظر کنند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان با تاکید بر موفقیت‌های چشمگیر این تیم فوتسال طی ۲ سال اخیر و قدردانی از مدیران شرکت و باشگاه عنوان کرد: آنگونه که مطلع شده ام ۸۰ درصد نفرات این تیم هم به عنوان نیروی کار در شرکت فولاد اشتغال دارند و این امر ظرفیتی برای شرکت و زمینه‌ساز موفقیت‌های بیشتر در آینده می‌شود.

وی گفت: تمامی مجموعه‌های صنعتی و معدنی فعال اقتصادی و درآمدی در آب و خاک استان کرمان، در قبال جوانان و مردم این خطه مسئولیت‌های اجتماعی دارند و حمایت از ورزش یکی از این مسئولیت ها به‌شمار می‌رود.

تیم فوتسال فولاد سیرجان ایرانیان نماینده استان کرمان در لیگ دسته یک کشور محسوب می‌شود و این تیم در فصل گذشته به مرحله پلی‌آف رقابت‌ها راه یافت و در مرحله پایانی از صعود به لیگ برتر کشور بازماند.

تصمیم ناگهانی شرکت فولاد سیرجان برای حمایت نکردن از تیم فوتسال علاوه بر مدیرکل ورزش و جوانان، واکنش هیات فوتبال استان را نیز به همراه داشت و این هیات با ارسال نامه‌ای و همچنین رایزنی با مدیران شرکت به دنبال متضرر نشدن ورزش استان است.

در حالی که تیم فوتسال فولاد سیرجان ایرانیان توانست در فصل گذشته نتایج قابل قبولی را ارائه کند اما با راه نیافتن این تیم به لیگ برتر، کادر فنی و بازیکنان به دنبال جبران ناکامی خود بودند، اما به‌نظر می‌رسد با وجود مدیران شرکت فولاد مبنی بر انصراف از رقابت‌های لیگ دسته یک کشور، آینده‌ای برای این تیم وجود نداشته باشد.

شنیده‌ها حاکی است که شرکت فولاد قصد دارد بازیکنان فولاد که عمدتا نیروی کار این شرکت محاسبه می‌شوند، در کارخانه مشغول به کار باشند و نه در ورزش، همانگونه که بازیکنان تیم فولاد پس از پایان بازی پلی آف فصل ۹۸-۹۹ لیگ دسته یک فوتسال کشور راهی کارخانه شدند که با تصمیم مدیران شرکت در کارخانه به فعالیت خود ادامه دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =