کمیته‌ای ویژه برای عملیاتی شدن منویات رهبری در زنجان تشکیل می‌شود

زنجان- ایرنا- استاندار زنجان گفت: در جهت عملیاتی کردن فرمایشات رهبری در سی و چهارمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور کمیته ای ویژه در استان تشکیل می شود تا به نحو مطلوب مصداق های مدنظر ایشان را بومی سازی و به یک سند عملیاتی و اجرایی تبدیل کنیم.

فتح الله حقیقی روز سه شنبه پس از استماع بیانات گهربار رهبر معظم انقلاب در خصوص جایگاه و اهمیت آموزش و پرورش و سخنان مقام عالی وزارت در مورد سیاست ها و برنامه های دستگاه تعلیم و تربیت نسبت به تشکیل کمیته ویژه برای اجرایی کردن منویات رهبری تاکید کرد.

در ادامه این جلسه نیز مدیرکل آموزش و پرورش زنجان نیز با تسلیت ایام و تقدیر از حضور و همراهی امام جمعه و استاندار زنجان با دستگاه تعلیم و تربیت گفت: تعابیری که مقام معظم رهبری همه ساله در رابطه با معلم بیان داشته اند، بسیار ارزشمند و متعالی بوده و بر این اساس به رسالت و مسیری که انتخاب کرده ایم می بالیم.

ابراهیم رفیعی افزود: خدا را شاکریم که در مسیر خواسته ها و انتظاراتی که مقام معظم رهبری امروز اشاره کردند، گام برداشته ایم و همه برنامه هایمان را مبتنی بر سند تحول و برنامه های عملیاتی استانی و مدرسه ای اجرا کرده ایم.  

وی خاطرنشان کرد: تلاش می شود سال تحصیلی جدید را با ویژگی ها و شرایط مطلوب آغاز کرده و به نحو شایسته در خدمت مردم این استان باشیم.

به گفته این مسؤول، اجلاس روسای آموزش و پرورش مناطق و نواحی به مدت ۲ روز (۱۱ و ۱۲ شهریور ماه) ادامه خواهد داشت.

 این مراسم افتتاحیه همزمان با سراسر کشور با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، استاندار زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش و روسای مناطق و نواحی ۱۴ گانه استان در محل سالن اجتماعات پیامبر اعظم(ص) برگزار شد.

سی و چهارمین اجلاس روسای آموزش و پرورش کشور با حضور مقام معظم رهبری، وزیر آموزش و پرورش، مسئولان ستادی و استانی و روسای آموزش و پرورش کشور به صورت ویدئو کنفرانس آغاز شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =