استاندار لرستان: تعطیلی مدارس در هر شرایطی امکان پذیر نیست

خرم‌ آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: متناسب با وضعیت بیماری و در هر شرایطی آموزش در مدارس نباید رها و یا تعطیل شود.

به گزارش ایرنا سید موسی خادمی روز سه شنبه در حاشیه سی و چهارمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور بصورت ویدئو کنفرانس با سخنرانی رهبر معظم انقلاب برگزار شد با اشاره به بیانات حکیمانه و جامع رهبر معظم انقلاب در خصوص آموزش و پرورش،بیان کرد: آنچه به عنوان هدف و فلسفه این برنامه در نظر گرفته شده محقق و سال تحصیلی جدید با برنامه‌ریزی مناسبی به خوبی آغاز می شود. 

وی با اشاره به مشکلات ایجاد شده به واسطه شیوع بیماری کرونا گفت: همه دستگاههای کشور در سال گذشته سال سخت و پر زحمتی را طی کردند که آموزش و پرورش هم از این قضیه مستثنی نبوده و سال سختی را گذرانده و علی رغم سختی های این مسیر آموزش و پرورش سربلند از این آزمون بیرون آمده است.
 
استاندار لرستان با بیان اینکه امید است  سال تحصیلی جدید با اتکا به تجارب کسب شده ،با آمادگی بیشتر و زحمت کمتر  آغاز و به نتیجه برسد افزود: امیدوارم این بیماری همانگونه که تاکنون تا حدودی مهار شده از کنترل خارج نشود. 

وی با تاکید بر لزوم آمادگی ،سرعت عمل و دقت لازم در آموزش وپرورش تصریح کرد: باید توجه داشته باشیم که در هر شرایطی آموزش را تعطیل و رها نکنیم و با توجه به عدم تثبیت وضعیت بیماری، لازم است متناسب با تغییر وضعیت هماهنگی لازم را در مجموعه ایجاد کرده و آمادگی لازم را  برای هرگونه تغییر وضعیت داشته باشیم. 

 خادمی با اشاره به ظرفیت خوب شورای آموزش و پرورش گفت: از توان همه دستگاه‌های اجرایی برای حمایت از آموزش و پرورش استان استفاده خواهیم کرد.
 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =