۱۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۳۳
کد خبرنگار: 1208
کد خبر: 84023629
۲ نفر

برچسب‌ها

«سرمادرمانی» شاگردان «گتوسو» در سطل‌های زباله؛ ناپولی توضیح داد

تهران- ایرنا- باشگاه ناپولی ایتالیا پس از انتشار تصاویری از بازیکنان این تیم در حال «سرمادرمانی» در سطل‌های زباله بزرگ، با انتشار پستی این اقدام خود را توضیح و از آن حمایت کرد.

به گزارش ایرنا، تصاویر بازیکنان ناپولی ایستاده داخل سطل‌های بلند و تک نفره زباله به سرعت در فضای مجازی دست به دست شد و این باشگاه به منظور توضیح این اقدام، تدابیر ضد کرونا را دلیل استفاده از این محفظه‌ها عنوان کرد.

این باشگاه در توییتی نوشت: خجالت‌آور است که برخی رسانه‌ها گزارش کرده‌اند که بازیکنان ناپولی داخل سطل‌های بزرگ زباله «سرمادرمانی» کردند؛ این در حالی است که حتی به خودشان زحمت ندادند تا دلیل این اقدام را جویا شده و یا اینکه بپرسند آیا این حرکت ایده «گنارو گتوسو» بوده یا فعالیتی روتین و معمول بوده است.

در ادامه این پست آمده است: ما کاری انجام خواهیم داد که تاکنون انجام نشده، درست است؟ سوال: چرا از این سطل‌ها استفاده می کنید؟ جواب: چون فضای بیشتری داشته و بازیکنان تا کمر در آب سرد فرو می‌روند. همچنین سطل‌ها کاملا مطابق با پروتکل های بهداشتی مرتبط با کووید-۱۹ بوده و هر بازیکن در سطل جداگانه قرار گرفته است. سوال: آیا سطل‌ها تمیز هستند یا خیر؟ جواب: مشخصا؛ نه تنها تمیز هستند بلکه تازه تولید شده و هرگز استفاده نشده و روزی سه بار هم ضدعفونی می‌شوند. سوال: آیا شما تنها باشگاهی هستید که از این روش استفاده می‌کنید؟ جواب: خیر؛ بسیاری از تیم‌ها این کار را می‌کنند.  سوال: بنابراین این ایده گتوسو نبود؟ جواب: خیر.

سری‌آ ایتالیا فصل گذشته و پس از پاندمی ویروس کرونا در سراسر جهان به مدت سه ماه متوقف شد و پس از آغاز دوباره، ناپولی فصل را در رده هفتم جدول به اتمام رساند اما پس از غلبه بر یوونتوس در فینال جام حذفی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =