۱۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۲۰:۲۲
کد خبرنگار: 1180
کد خبر: 84023606
۱ نفر

برچسب‌ها

نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید خوزستان در ۱۵ شهریور

اهواز - ایرنا - مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: زنگ آغاز سال تحصیلی جدید امسال ۱۵ شهریورماه در خوزستان نواخته خواهد شد.

کوروش مودت روز سه‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در خوزستان همزمان با سراسر کشور ۱۵ شهریور در یکی از مدارس شهرستان ماهشهر با حضور استاندار و مسوولان استانی و محلی نواخته خواهد شد و دانش آموزان خوزستانی همچون سایر کشور سال تحصیلی خود را شروع خواهند کرد.

وی با بیان اینکه خانواده‌ها از رعایت پروتکل های بهداشتی در مدارس اطمینان کافی را داشته باشند، گفت:اعتبار لازم برای گندزدایی و ضدعفونی کردن مدارس در نظر گرفته شده و ضدعفونی مدارس به صورت منظم انجام خواهد شد.

مودت با اشاره به اینکه جمعیت دانش آموزی امسال در خوزستان بیش از یک میلیون و یکصد هزار نفر است ادامه داد: از خانواده ها تقاضا داریم که با آموزش و پرورش نهایت همکاری را داشته باشند و در روند تحصیل فرزند خود خللی را ایجاد نکنند و با آموزش نکات بهداشتی به دانش آموزان خود به سلامت فرزندان خود و سایر دانش آموزان کمک کنند.

پیش از این سرپرست دانشگاه علوم پزشکی اهواز در ستاد استانی کرونا خواستار آغاز سال تحصیلی در خوزستان از یکم مهر شده بود که این پیشنهاد مصوب نشد.

از اسفند پارسال با شیوع ویروس کرونا مدارس سراسر کشور تعطیل شد که با دستور وزیر آموزش و پرورش بازگشایی مدارس در سال تحصیلی جدید از ۱۵ شهریور خواهد بود.

مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان پیش از این در شورای آموزش و پرورش استان اعلام کرده بود که فعالیت مدارس در مناطق قرمز به صورت صد درصد، مناطق زرد ۵۰ درصد و مناطق سفید ۱۰ درصد غیرحضوری خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =