توزیع نوشت‌افزار و بسته‌های غذایی بین نیازمندان در آستارا

آستارا - ایرنا - ۱۰۰ بسته نوشت‌افزار و ۷۰ بسته غذایی با مشارکت خیران تهیه و بین دانش‌آموزان و خانواده‌های نیازمند در روستاهای شهرستان مرزی بندر آستارا توزیع شد.

مسئول سازمان مردم نهاد جمعه های مهربانی آستارا روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بسته های نوشت‌افزار با کمک های مردمی تهیه شده بود و امروز توسط خیران و نیروهای این سازمان مردم نهاد در بین دانش آموزان روستاها و نقاط محروم شهری توزیع شد.

سعید آسانی افزود: هر بسته حاوی مداد، دفتر، خودکار، کیف، دفنرچه یادداشت و کفش بوده و برای تهیه هر بسته حدود ۲ میلیون ریال هزینه شده است. 

وی بیان کرد: ترویج فرهنگ مهربانی در جامعه و کمک به همنوعان، مهمترین هدف اجرای این برنامه نوع دوستانه بود و امیدواریم این برنامه های خیرخواهانه با مشارکت خیران ادامه یابد.

وی ادامه داد: امروز ۷۰ بسته غذایی حاوی روغن، ماکارونی، رب گوجه، برنج، چای، قند و حبوبات و هر بسته به ارزش یک میلیون ریال به خانوارهای دانش آموزان نیازمند توزیع شد.

آسانی یادآور شد: به مناسبت سومین روز شهادت حضرت امام حسین (ع) و سالروز شهادت امام سجاد (ع)، ۱۰۰ وعده غذای گرم به نیازمندان آستارا به صورت خانه به خانه توزیع شد و مشارکت خیران در این راستا قابل تقدیر است.

شهرستان آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و ۱۰ سازمان مردم نهاد در آن فعال است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =