یاسوج- ایرنا- مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد گفت: دانش آموزان هر سه مقطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم این استان برای دریافت کتاب های درسی به مدارس محل تحصیل خود مراجعه کنند. 

هادی زارع پور روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: بدلیل آغاز سال تحصیلی جدید از ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۹ کتاب های  درسی از طریق مدارس کهگیلویه و بویراحمد بین دانش آموزان این استان توزیع می شود. 

وی افزود: این در حالی است که سال های قبل توزیع کتاب های درسی بین دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد از طریق کتابفروشی های  استان انجام می شد. 

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: تمامی کتاب های درسی بین مدارس این استان توزیع شده و آماده تحویل به دانش  آموزان استان است. 

زارع پور عنوان کرد: تاکنون تعدادی از دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد برای دریافت کتاب های درسی خود اقدام به ثبت سفارش نکرده  اند. 

وی ابراز داشت: ضرورت دارد که این عده از دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در فرصت محدود باقیمانده تا آغاز سال تحصیلی جدید اقدام به  ثبت سفارش کتاب های درسی خود کنند. 

زارع پور گفت: تعیین و اعلام رنگ لباس مدارس برای دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی جدید بر عهده انجمن اولیا و مربیان  این استان است. 

وی بر لزوم پرهیز از بکارگیری رنگ های تند و زننده در لباس مدارس برای دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در سال تحصیلی جدید تأکید کرد. 

سال تحصیلی ۱۴۰۰ - ۱۳۹۹ تعداد دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد در مقاطع ابتدایی و متوسطه اول و دوم ۱۶۶ هزار و ۸۹۵ نفر است که  ۵۲ درصد آنها پسر، ۴۸ درصد دختر، ۶۶ درصد ساکن شهرها و ۳۴ درصد نیز ساکن روستاها هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =