تاکید سلطانی‌فر برای تسریع در روند برگزاری مجمع سرخابی‌ها

تهران- ایرنا- وزیر ورزش و جوانان در جلسه خصوصی‌سازی ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس بر تسریع در روند برگزاری مجمع سرخآبی‌ها در راستای واگذاری سهام این ۲ باشگاه در بازار سرمایه تاکید کرد.

به گزارش ایرنا، جلسه خصوصی‌سازی ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور وزیر ورزش و جوانان برای بررسی آخرین وضعیت دو باشگاه با هدف هماهنگی و هم افزایی در راستای واگذاری سهام به بازار سرمایه برگزار شد.

مسعود سلطانی‌فر در جلسه خصوصی سازی سرخابی‌ها ضرورت سرعت بخشیدن به روند برگزاری مجمع ۲ باشگاه استقلال و پرسپولیس را مورد تاکید قرار داد و این اقدام را برای تسریع در فرآیند  ورود به بازار سرمایه مهم ارزیابی کرد.

وزیر ورزش و جوانان در این جلسه در جریان آخرین وضعیت فرایند واگذاری قرار گرفت و موارد مختلفی را نیز برای حرکت با برنامه و بر اساس زمان بندی از پیش تعیین شده برای ورود سهام به بازار سرمایه مطرح کرد.

جلسه هماهنگی خصوصی‌سازی ۲ باشگاه  استقلال و پرسپولیس در استمرار جلسات هفتگی  و برای بررسی آخرین وضعیت دو باشگاه در آستانه واگذاری سهام به بازار سرمایه، عصر امروز با حضور مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان، ابوالفضل شمس معاون خصوصی‌سازی، مهدی علی‌نژاد، جمشید ‌تقی زاده و ژاله فرامرزیان معاونین وزارت ورزش و جوانان و مدیران ۲ باشگاه برگزار شد.

در این جلسه همچون هفته‌های گذشته، آخرین وضعیت ۲ باشگاه در راستای واگذاری قانونی مالکیت ورزشگاه‌های متعلق به استقلال و پرسپولیس، صورت وضعیت‌های مالی و دیگر موارد مرتبط مورد بررسی قرار گرفت.

بنا به دستور وزیر ورزش و جوانان، جلسات خصوصی‌سازی این ۲ باشگاه از ۱۸ فروردین ماه که شورای عالی واگذاری با خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس موافقت کرد، به صورت هفتگی برای سرعت بخشیدن به فرآیند واگذاری سهام این ۲ باشگاه، با حضور مسعود سلطانی‌فر ، معاونین وزیر ، مسوولین خصوصی‌سازی و مدیران ۲ باشگاه برگزار شده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =