تاکید رییس مجلس شورای اسلامی برای لایروبی اروندرود

آبادان - ایرنا - رییس مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیری صورت گرفته توسط وزارت امور خارجه و موافقت کشور عراق برای مشارکت، لایروبی اروندرود انجام می‌شود.

به گزارش ایرنا محمدباقر قالیباف روز سه‌شنبه در نخستین روز از سفر خود به خوزستان در حاشیه بازدید از بنادر و دریانوردی خرمشهر افزود: با توجه به مشکلات موجود و به منظور رونق بخشیدن به بنادر، موضوع بازگرداندن مزایای مناطق آزاد از جمله مشکل ثبت سفارش را پیگیری خواهیم کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی در ادامه با بررسی وضعیت فعالیت شرکت مهندسی و ساخت تاسیسات دریایی گفت: موضوع دادن پروژه‌های جدید برای اشتغالزایی و بازگشت فعالیت این شرکت را پیگیری خواهیم کرد.

رییس مجلس شورای اسلامی صبح روز سه‌شنبه از طریق فرودگاه جمی آبادان، در سفری چهار روزه و برای بررسی مسایل و مشکلات خوزستان ، وارد این استان شد.این نخستین سفر استانی قالیباف پس از انتخاب وی به عنوان رییس مجلس شورای اسلامی است.رییس مجلس قرار است برای بررسی مشکلات خوزستان در همه ۱۴ حوزه انتخابیه استان خوزستان حضور پیدا کند.

در سفر رییس مجلس شورای اسلامی به خوزستان پس از نشست‌های کارشناسی که در شهرستان‌ها برگزار می‌شود، درخصوص موانع و مشکلات موجود تصمیم‌گیری لازم در همان شهرستان انجام خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =