۱۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۹:۰۳
کد خبرنگار: 1455
کد خبر: 84023430
۰ نفر

برچسب‌ها

مقدمات لازم برای بازگشایی مدارس لرستان فراهم شد

خرم آباد_ ایرنا_ مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: تدابیر لازم برای آغاز سالتحصیلی جدید در استان اندیشیده و مقدمات لازم برای آموزش های حضوری و مجازی فراهم شده است.

به گزارش ایرنا علیرضا نخعی روز سه شنبه در سی و چهارمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش کشور که بصورت ویدیو کنفرانس در سالن استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: امسال با جبران کاستی‌ها و تجربیات ارزنده‌ای که در این مدت به دست آمده بازگشایی مدارس به بهترین نحو انجام خواهد شد.

وی درباره اهمیت این اجلاس اظهار داشت: در آستانه بازگشایی مدارس موضوعات مختلف، اظهار نظرات، پیشنهادات و شیوه‌های رویارویی با شرایط تحصیلی جدید مورد بحث قرار می‌گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان نکته مهم این اجلاس را حضور مقام معظم رهبری به صورت ویدئو کنفرانس دانست و ادامه داد: از رهنمودهای ایشان برای برنامه‌های آموزش و پرورش، سند تحول بنیادین و بازگشایی مدارس بهره‌مند خواهیم شد.

نخعی گفت: در لرستان نیز همه پیش‌بینی‌ها برای راستای آماده سازی مدارس، ساماندهی نیروی انسانی، ثبت نام دانش‌آموزان، تامین تجهیزات مورد نیاز و توزیع کتب درسی انجام شده است.

وی بیان کرد: برای تامین امکانات بهداشتی لازم در مدارس و توجه به سلامت دانش‌آموزان آمادگی‌های لازم وجود دارد و شنبه ۱۵ شهریور بازگشایی همه مدارس استان به صورت هماهنگ با سراسر کشور صورت می‌گیرد.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان افزود: بسته به شرایطی که در ستاد کرونای استان در مورد وضعیت شهرستان‌ها و مناطق اعلام می‌شود بازگشایی به شکل حضوری در مناطق سفید و زرد و غیرحضوری برای مناطق قرمز در بستر شاد صورت می‌گیرد.

نخعی با بیان اینکه سلامت دانش‌آموزان برای آموزش و پرورش و مدیران مدارس مهم است گفت: همکاری والدین در تحقق این موضوع بسیار ضروری می باشد.

سالتحصیلی جدید با حضور ۳۶۰ هزار دانش‌آموز در پنج هزار و ۳۰۰ مدرسه لرستان آغاز می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =