نماینده بوشهر: رویکرد انقلاب اسلامی جهادی است

گناوه - ایرنا - نماینده مردم بوشهر، گناوه ودیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: رویکرد، جنس و نوع نگاه انقلاب اسلامی بر مبنای حرکت‌های جهادی و انقلابی است.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم جمیری روز سه شنبه در همایش جهادگران حسینی گروه خیریه امام حسین (ع) گناوه افزود: جهاد یک واژه بسیار پرمحتوا و ارزشمند است که تلاش وافر، شتاب در کار و فعالیت را همراه با اعتبار و اوج ایمان توام می‌کند.

وی اظهارکرد: گروه‌های جهادی همواره در عرصه خدمات دهی به مردم گام‌های موثری برداشته و مشکلات و خلاءهایی را که در کشور وجود داشته زیر سایه رهبر معظم انقلاب رفع کرده و به کمک نیازمندان و آسیب دیدگان می‌شتابند.

نماینده بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی گفت: هرگاه به حضور گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف نیاز بوده است، این گروه‌ها آتش به اختیار وسط میدان می‌آیند تا حرکت انقلاب شتاب بیشتری بگیرد.

جمیری افزود: این گروه‌ها باحضور نیروهای ارزشی و انقلابی در راستای تحقق عدالت اجتماعی،  کمک به مستمندان و فقرا  با همراهی و کمک افراد متمکن گام‌های مهمی در کشور و استان بوشهر به خصوص شهرستان گناوه برداشته‌اند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی افزود: باید با تمام توان و روحیه جهادی به مصاف مشکلات رفت تا بتوان آنها را برطرف و گرهی از مسائل مردم باز کرد.

فرماندارگناوه گفت: در ادبیات و معارف اسلامی همواره کمک به همنوعان سفارش و مورد تاکید بوده است.

غلامرضا مهرجو افزود: مردم این شهرستان از قدیم تاکنون در کارهای خیرخواهانه از جمله در حوزه مدرسه سازی و سلامت پیشگام و پیشقدم بوده‌اند.

وی اظهار کرد: گروه خیریه امام حسین (ع) گناوه از بدو تشکیل تاکنون کارهای مهم و با ارزشی در راستای کمک به همنوعان ارایه کرده که با اطلاع رسانی باید به الگویی برای سایر اقشار متمکن تبدیل شود.

امام جمعه گناوه گفت: گروه جهادی خیریه امام حسین (ع) که وقت خود را معطوف به کمک به همنوعان نیازمند شهرستان سپری می‌کند،  سیره اهل بیت (ع) را در جامعه جاری و ساری کرده است.

حجت الاسلام سیدعبدالهادی رکنی حسینی افزود: موسسه‌های خیریه  فراوانی در شهرستان گناوه وجود دارد که باید در یک سامانه جامع ثبت شوند.

وی یادآورشد: مردم این شهرستان از بدو شیوع ویروس کرونا پای کار آمدند و به کمک نیازمندان و آسیب دیدگان این بیماری شتافتند.

گروه جهادی خیریه موسسه امام حسین (ع) گناوه با مدیریت ابراهیم احمدی خدمات و اقدام‌های مهمی در این شهرستان ارایه کرده است.

تکمیل سه خانه بهداشت در روستاهای پوزگاه، مال محمود و عباسی، راه اندازی کارگاه تولید ماسک ، توزیع ۲هزار و ۷۰۰ بسته  معیشتی و پنج هزار بسته غذای گرم، تهیه و توزیع ۶ هزار دست لباس برای نیازمندان، راه اندازی و تجهیز نقاهتگاهه بیماران کرونایی، تامین جهیزیه چهار زوج جوان، ساخت یک باب منزل و تسویه بدهی نیازمندان از سوپرمارکت‌های شهر گناوه بخشی از خدمات این موسسه خیریه است.

در پایان این آئین از اعضای گروه جهادی خیریه امام حسین (ع) گناوه تجلیل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =