استاندار: همدان آماده بازگشایی مدارس است

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: در شرایط کنونی کرونا، این استان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا، آمادگی بازگشایی مدارس و برگزاری کلاس‌های حضوری درس است.

سید سعید شاهرخی روز سه‌شنبه در حاشیه سی‌وچهارمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پرورش سراسر کشور که با حضور مقام معظم رهبری، رییس جمهوری و وزیر آموزش‌وپرورش به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد از مردم سراسر استان که در این شرایط کرونایی، هم  وفاداری خود را به امام حسین(ع) ثابت کردند، هم با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی اقدامی برای فرهنگ‌سازی انجام دادند قدردانی کرد. 

وی اظهار داشت: مقام معظم رهبری شاخص‌های اصلی در تحول آموزش و پرورش را به نحو احسن بیان کردند که می‌توان آن‌ها را نقشه راه آموزش و پرورش دانست.

شاهرخی عنوان کرد: آموزش و پرورش در شرایط گسترش کرونا، به نحو غیرمنتظره‌ای تعلیم و تربیت را تعطیل نکرد و توانست به نحو رضایت‌ بخشی عمل کند.

وی اضافه کرد: با فداکاری و ایثار جامعه فرهنگی در کشور، نه‌تنها آموزش تعطیل نشد بلکه، اقدامات شایسته و بکری نیز انجام گرفت. 

استاندار همدان افزود: همکاری و همراهی بسیار خوب اولیای دانش‌آموزان با برنامه‌های آموزش و پرورش، قابل قدردانی است. 

وی با تبریک سال‌ تحصیلی جدید و بهار علم و دانش به جامعه فرهنگی و به خصوص خانواده‌ دانش‌آموزان استان همدان تاکید کرد: به خانواده دانش‌آموزان این اطمینان را می‌دهیم که از همه امکانات و ظرفیت برای پشتیبانی و ارتقا کیفیت تعلیم و تربیت در استان استفاده می‌شود.

شاهرخی گفت: آموزش و پرورش همدان در آمادگی کامل برای برگزاری حضوری دانش‌آموزان در مدارس در سطح استان قرار دارد. 

استاندار همدان تاکید کرد: تعلیم و تربیت نباید به خاطر شیوع کرونا تعطیل شود، با رعایت نکات بهداشتی و پروتکل‌های ستاد استانی مقابله با کرونا آموزش و پرورش دانش‌آموزان انجام می‌شود.

وی افزود: از ظرفیت و توانایی مجمع نمایندگان استان برای بهبود کیفیت آموزش و پرورش استان استفاده شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =