رعایت پروتکل‌های بهداشتی مهم‌ترین اصل در برگزاری مسابقات تیراندازی

تهران -ایرنا- جلسه بررسی فنی رقابت‌های آزاد تیراندازی اهداف پروازی و لیگ برتر این رشته امروز (سه شنبه) برگزار شد، و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای حفظ سلامت ورزشکاران به عنوان مهم‌ترین اصل در برگزاری این رقابت ها مورد توجه و تاکید حضار قرار گرفت.

این جلسه با حضور اعضای هیات اجرایی مسابقات، لیگ و کمیته پزشکی ورزشی برگزار شد که حاضرین در خصوص مسابقات آزاد و لیگ اهداف پروازی کشور به منظور بررسی جوانب فنی این رویدادها بحث و تبادل نظر کردند.

در ابتدای این جلسه اعضای کارگروه گزارشی از وضعیت برگزاری مسابقات اهداف پروازی در فضای باز با رعایت پروتکل های بهداشتی ارائه دادند و رییس فدراسیون خواستار تبیین دستورالعمل های ستاد مبارزه با کرونا توسط کمیته پزشکی شد که در این خصوص مرتضی بهرام نژاد رییس کمیته بهداشتی فدراسیون توصیه‌های لازم را از جمله استفاده از ماسک، مواد ضدعفونی‌کننده، رعایت فاصله اجتماعی با امکان افزایش فاصله ورزشکاران ارائه کرد.

 علی دادگر رییس فدراسیون  در ادامه جلسه گفت: با برگزاری این رقابت‌ها، امکان شناسایی استعدادهای برتر کشور میسر شده و این کمک شایانی به پشتوانه سازی و در نهایت ارتقاء سطح فنی تیم ملی است.

وی  مهم‌ترین اصل در برگزاری مسابقات را رعایت پروتکل‌های بهداشتی دانست و تصریح کرد: اولویت اصلی حفظ سلامتی ورزشکاران است و عوامل اجرایی باید شرایط را برای رعایت کامل اصوال بهداشتی فراهم کنند و تیراندازان نیز باید در حفظ سلامت خود و سایر حاضران بکوشند تا شاهد  رقابتی خوب و ماندگاری باشیم.

این جلسه با حضور علی دادگر رییس فدراسیون، رضا حسنی خو عضو هیات رییسه، بدرالملوک کهرنگی نایب رییس بانوان، رضا ملک محمدی دبیر، مرتضی بهرام نژاد رییس کمیته پزشکی فدراسیون و اعضای کارگروه برگزار شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =