فارغ‌التحصیلان دانشگاه محقق اردبیلی جذب واحدهای تولیدی می‌شوند

اردبیل - ایرنا - رییس مرکز ارتباط علمی با جامعه و کارآفرینی دانشگاه محقق اردبیلی از اقدامات و پیگیری‌های این مرکز در خصوص معرفی و جذب تعدادی از فارغ‌التحصیلان این دانشگاه در واحدهای تولیدی و صنعتی استان خبر داد.

به گزارش ایرنا ، دکتر مهدی داوری روز سه‌شنبه اظهارداشت: در راستای اجرای تفاهم‌نامه مابین مجتمع صنعتی آرتاویل تایر و دانشگاه محقق اردبیلی و پیرو درخواست مجتمع مبنی بر جذب فارغ‌التحصیلان برخی رشته‌های دانشگاه از جمله شیمی، فیزیک، ریاضی، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی برق الکترونیک و مهندسی کامپیوتر در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، اطلاع‌رسانی‌های لازم در این خصوص توسط مرکز ارتباط علمی با جامعه و کارآفرینی دانشگاه در وب سایت دانشگاه و فضای مجازی انجام و مدارک دریافتی از متقاضیان برای بررسی و اعلام نظر به مجتمع ارسال شد.

وی افزود: پس از مصاحبه تخصصی مجتمع تعداد ۲۱ نفر از فارغ‌التحصیلان متقاضی واجد شرایط دانشگاه محقق اردبیلی در مجتمع صنعتی آرتاویل تایر از هفته گذشته مشغول کار شدند.

داوری اضافه کرد: پس از اعلام فراخوان، مدارک تعداد دیگری از فارغ‌التحصیلان نیز به مجتمع ارسال شده که پس از مصاحبه تخصصی در مرحله دوم جذب خواهند شد.

رییس مرکز ارتباط علمی با جامعه و کارآفرینی دانشگاه محقق اردبیلی همچنین از جذب و اشتغال به کار ۹ نفر در شرکت الکترونیک پردازش سبلان، چهار نفر در مرکز تخصصی طراحی صنعتی و قالب سازی استان و ۱۰ نفر در شرکت آرتا جوجه سبلان از بین فارغ‌التحصیلان دانشگاه محقق اردبیلی خبر داد.

داوری با بیان اینکه اطلاع‌رسانی کافی در خصوص فراخوان‌های جذب شرکت‌ها و واحدهای تولیدی در وب سایت و شبکه‌های اجتماعی دانشگاه انجام می‌شود، افزود: پس از دریافت مستندات از طریق پست الکترونیک مرکز، متقاضیان به شرکت مربوطه معرفی می‌شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =