تشکیل ستادهای تبلیغاتی در کرج ممنوع است

کرج - ایرنا - معاون استاندار البرز و فرماندار ویژه کرج تشکیل ستادهای تبلیغاتی توسط نامزدهای دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه شهرستانهای کرج، اشتهارد و فردیس ممنوع است.

غفور قاسم پور روز سه شنبه در این باره اظهار داشت:  وزارت کشور تمهیدات لازم را برای استفاده از ظرفیت رادیویی و تلویزیونی در استانها در زمینه تبلیغات نامزدها برای دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی  اندیشیده است.

وی ادامه داد:  هر نوع تبلیغاتی باید صرفا در فضای مجازی انجام گیرد بنابراین با هماهنگی به عمل آمده میان وزارت کشور، شورای نگهبان و صدا و سیما بر ضرورت استفاده از ظرفیت های تلویزیونی و رادیویی استان ها برای تبلیغ نامزدها تمرکز شده است.

قاسم پور گفت: در این خصوص هم تصمیم این است که یک برنامه سی دقیقه ای در اختیار نامزدها قرار گیرد تا در این برنامه به تبیین رویکردها و سیاست های خود بپردازند. 

  وی افزود: زمان پخش این برنامه ها در بازه زمانی قانونی یک هفته ای از ۱۳ شهریور تا ۲۰ شهریور ماه خواهد بود.

۹۰۸ شعبه اخذ رأی در حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد پیش شده  که از این تعداد  ۷۰۴ شعبه در کرج و آسارا ،۱۵۶ شعبه در فردیس و ۴۸ شعبه در اشتهارد فعال خواهند شد.   در حوزه انتخابیه کرج، اشتهارد و فردیس که دارای ۲ کرسی نمایندگی در مجلس شورای اسلامی است رقابت بین ۲ داوطلب  به دور دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی کشانده شد.  حوزه انتخابیه کرج، فردیس و اشتهارد مشمول شرایط قانونی برگزاری دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است و تا به این لحظه شورای  نگهبان ۲۱ شهریورماه را زمان برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی اعلام  کرده است.  در مرحله اول یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در کرج سه هزارنفر مامور محافظت از صندوق های اخذ رای بودند.  انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی صبح روز جمعه دوم اسفندماه در سراسر کشور برگزار شد.        

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =