شهرداری بندرعباس حریفان خود در لیگ برتر فوتبال ساحلی را شناخت

بندرعباس- ایرنا- با انجام قرعه کشی مرحله دوم سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، شهرداری بندرعباس نماینده هرمزگان در این رقابتها حریفان خود را شناخت.

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در این مرحله در گروه دوم با تیم های گلسا پوش یزد، ملوان گناوه و موج سواران نوشهر دیدار خواهد کرد.

میزبانی گروه دوم در این مرحله از رقابتهای لیگ برتر فوتبال ساحلی با تیم گلساپوش یزد قهرمان فصل گذشته این مسابقات است و بازی های این گروه در روزهای ۱۹ تا ۲۱ شهریورماه برگزار خواهد شد.

هدایت تیم فوتبال ساحلی شهرداری بندرعباس را حمید رضایی پور عهده دار است که شاگردان وی با کسب ۱۰ امتیاز و به عنوان تیم دوم بعد از پارس جنوبی بوشهر از گروه اول موفق به صعود به این مرحله شدند.

در گروه نخست این رقابتها در مرحله اول تیم شهرداری بندرعباس با تیم‌های پارس جنوبی نایب قهرمان فصل گذشته، شاهین خزر رودسر و منطقه آزاد چابهار هم گروه بود.

در گروه اول مرحله دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ساحلی نیز که به میزبانی پارس جنوبی بوشهر برگزار می‌شود تیم‌های شهریار ساری، سپاهان شهرداری سمنان و فرش حداد اصفهان با هم به رقابت می‌پردازند.

در پایان مسابقات مرحله دوم سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ساحلی از هر گروه دو تیم اول و دوم به صورت مستقیم به مرحله نهایی صعود خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =