استاندار کردستان: حفظ سلامت دانش آموزان اولویت آموزش و پرورش است

سنندج - ایرنا - استاندار کردستان گفت: همزمان با بازگشایی مدارس، حفظ سلامت دانش آموزان مقاطع تحصیلی بویژه ابتدایی باید اولویت و سرلوحه برنامه‌های آموزش و پرورش باشد.

به گزارش ایرنا،  بهمن مرادنیا روز سه‌شنبه در اجلاس سراسری روسای آموزش و پرورش کشور با حضور رهبر معظم انقلاب به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد ضمن تشکر از رهنمودهای حکیمانه حضرت آیت الله خامنه ای اظهار داشت: معلمان و مدیران مدارس در چند ماه گذشته با مشکلات پدید آمده بواسطه شیوع بیماری کرونا دست و پنجه نرم کردند و در این راه نیز تجربیات مهمی بدست آوردند.

وی به شروع سال تحصیلی جدید از پانزدهم شهریور ماه در استان همزمان با سراسر کشور اشاره کرد و افزود: مدیران و معلمان در مدارس استان علاوه بر توجه به آموزش باید مراقب باشند که سلامت دانش آموزان مورد تهدید قرار نگیرد.

مرادنیا تاکید کرد: دغدغه خانواده ها در شرایط کنونی سلامت فرزندان و نگرانی از انتقال بیماری کرونا است که باید حداکثر مراقبت و حساسیت در جلوگیری از شیوع این بیماری توسط دانش آموزانو اولیای و کادر آموزشی مدارس بکار گرفته شود.

استاندار کردستان یادآور شد: علیرغم اینکه وضیعت این استان از لحاظ شیوع کرونا سفید است ولی برای کم کردن دغدغه خانواده ها تصمیم گرفته شد سیستم آموزشی بر مبنای وضعیت زرد فعالیت کند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 6 =