رییس شورا:شهرداری شهرکرد به تنهایی متولی مناسب‌سازی معابر شهری نیست

شهرکرد- ایرنا- رییس شورای اسلامی شهرکرد با اشاره به وضعیت نامناسب معابر مرکز چهارمحال و بختیاری گفت: وظیفه مناسب‌سازی معابر شهری فقط بر عهده شهرداری‌ها نیست.

فرهاد رئیسی روز سه‌شنبه در نشست رسیدگی به مشکلات ایثارگران و جانبازان تاکید کرد: برای ارتقای وضعیت معبرهای شهری و مناسب‌سازی معابر شهرکرد، اداره‌کل راه و شهرسازی، دفتر فنی استانداری و سازمان نظام مهندسی در کنار شهرداری مشارکت داشته باشند.

وی افزود: البته شهرداری اقدامات مناسبی برای پیاده‌روهای شهرکرد انجام داده است اما امروزه پیاده‌روها با تغییرات سلیقه‌ای مواجه شده‌اند.

رئیسی نصب تمثال سرداران شهید چهارمحال و بختیاری در ورودی‌های شهرکرد را ضروری اعلام و تصریح کرد: این اقدام باعث شناساندن بیشتر سرداران شهید و شهدای این استان به جوانان و نسل کنونی خواهد شد.

وی یادآور شد: در همین راستا و به‌منظور ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بایستی در کنار معابر مزین به اسم شهدا، تمثال و زندگی‌نامه شهیدان نصب شود.

رییس شورای اسلامی شهرکرد، آرامش و امنیت کنونی کشور را مرهون رشادت‌های ایثارگران دوران جنگ تحمیلی دانست و اظهار داشت: نباید پاسداری و صیانت از ایثارگران تحت تاثیر مسائل مادی قرار گیرد و مانند افراد عادی به آنان نگاه شود.

وی گفت: امتیازهای پیش‌بینی شده برای صدور پروانه ویژه خانواده شهدا باید اطلاع‌رسانی و استعلام‌های لازم در خصوص حداقل حقوق برای ایثارگران در شهرداری شهرکرد گرفته شود.

به گزارش ایرنا، شهرکرد به‌عنوان مرکز استان چهارمحال و بختیاری ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =