معاون سیاسی استاندار خراسان شمالی معرفی شد

بجنورد- ایرنا- احمد برادران، روز سه شنبه در آیینی، به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی معرفی شد.

به گزارش ایرنا، معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی در حاشیه نشست کارگروه اشتغال خراسان شمالی که با حضور معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، معارفه شد.  

برادران، جایگزین ولی الله حیاتی شده است که از حدود یک و نیم سال پیش این سمت را به عهده داشت.

برادران، فوق لیسانس مدیریت و عضو هیات علمی دانشگاه فرهنگیان است که از سال ۹۳ عنوان معاونت استاندار خراسان رضوی و فرماندار ویژه شهرستان سبزوار را عهده دار بوده است.

وی همچنین خدمت در مناصبی چون معاونت فرماندار سبزوار، مدیریت آموزش و پرورش و همچنین مدیریت عامل شهرک های صنعتی شهرستان های سبزوار، جوین، جغتای و خوشاب را در کارنامه خود دارد.

حیاتی، معاون پیشین سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی نیز با حکم وزیر کشور به سمت معاونت امنیتی و انتظامی استاندار خوزستان منصوب شده است.

استان ۸۶۳ هزار نفری خراسان شمالی به مرکزیت بجنورد، شامل هشت شهرستان بجنورد، شیروان، اسفراین، مانه و سملقان، راز و جرگلان، فاروج، جاجرم و گرمه است.  

خراسان شمالی در سال ۸۳، پس از تقسیم استان خراسان به سه استان خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، در جغرافیای سیاسی کشور پدیدار شد.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha