فرماندار آبادان در نشست با اعضای کمیسیون‌های مجلس بی‌هوش شد

آبادان - ایرنا - معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه آبادان در نشست با روسای ۲ کمیسیون عمران و انرژی مجلس شورای اسلامی در محل فرمانداری این شهرستان بی هوش شد.

به گزارش ایرنا سیدزین العابدین موسوی ظهر سه شنبه در نشست بررسی مسایل و مشکلات این شهرستان با حضور روسای کمیسیون انرژی و عمران مجلس شورای اسلامی از هوش رفت و به بیمارستان امام خمینی (ره) آبادان منتقل شد.

وی در حین ارائه توضیح در خصوص مشکلات شبکه فاضلاب و آب شرب آبادان دچار تشنج شد و از حال رفت.

با حضور به موقع اورژانس فرماندار آبادان به هوش آمد و برای بررسی بیشتر وضعیت جسمی وی به بیمارستان منتقل شد.

روابط عمومی فرمانداری ویژه شهرستان آبادان حال عمومی فرماندار این شهرستان را رضایت بخش اعلام کرد.

بنا به اعلام این روابط عمومی فرماندار آبادان در نشست بررسی مشکلات آبادان دچار بدحالی ناشی از کار زیاد شد و  برای رسیدن به شرایط پایدار سلامتی به بخص CCU بیمارستان منتقل شده است.

این روابط عمومی همچنین اعلام کرد : فرماندار آبادان توسط فوریتهای پزشکی به بیمارستان امام خمینی (ره) منتقل شده و توسط پزشکان این بیمارستان مورد معالجه اولیه قرار گرفت و برای رسیدن به شرایط پایدار سلامتی مقرر شد وی در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان نفت بستری شود.

نصراله بحرینی رییس درمان بیمارستان نفت آبادان نیز به خبرنگار ایرنا گفت: فرماندار آبادان به دلیل فشار ناشی از کار دچار تشنج شد و هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان نفت آبادان بستری است و حال عمومی وی رضایت بخش است..

به گزارش ایرنا محمدباقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی به همراه چند تن از روسای کمیسیون های مجلس شورای اسلامی صبح سه شنبه برای سفری چهار روزه از طریق فرودگاه آبادان وارد استان خوزستان شد.

قرار است در سفر رییس مجلس شورای اسلامی به خوزستان پس از نشست‌های کارشناسی که در شهرستان‌ها برگزار می‌شود، درخصوص موانع و مشکلات موجود تصمیم‌گیری لازم در همان شهرستان انجام شود.

محمدباقر قالیباف قرار است برای بررسی مشکلات خوزستان، در همه ۱۴ حوزه انتخابیه استان خوزستان حضور پیدا کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =