۶۹ تن گوشت بین هیات‌های مذهبی آذربایجان‌غربی توزیع شد

ارومیه- ایرنا- سرپرست اداره‌کل پشتیبانی امور دام آذربایجان‌غربی گفت : ۶۹ تن گوشت قرمز منجمد گوساله وارداتی و گوشت مرغ منجمد همزمان با ایام عزاداری حسینی بین هیات‌های مذهبی استان توزیع شد.

 داود قربان‌نژاد روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: به منظور تنظیم بازار گوشت، جهت مصرف هیات های مذهبی و نذر مردم در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی این میزان گوشت توزیع شده‌است.

وی اضافه کرد: این اقلام با نرخ مصوب هر کیلو مرغ منجمد ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان و گوشت قرمز وارداتی به قیمت ۵۵ هزار تومان برای مصرف هیات های مذهبی و نذر مردم توزیع شد و این روند همچنان ادامه دارد.

سرپرست اداره کل پشتیبانی امور دام آذربایجان‌غربی گفت: این شرکت آمادگی دارد این اقلام را به هر میزان که مورد نیاز نذر هیات ها و مردم باشد، در ایام محرم و صفر تامین کند و هیچ گونه محدودیتی در عرضه گوشت وجود ندارد.

قربان نژاد افزود: متقاضیان برای دریافت اقلام کالائی موردنیاز از طریق سازمان صنعت، معدن و تجارت آذربایجان‌غربی معرفی می‌شوند.

آذربایجان‌غربی دارای ۹ میلیون واحد دامی است که علاوه برتامین گوشت مورد نیاز استان تامین گوشت سایر نقاط کشور و استانهای همجوار را نیز انجام می‌دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =