طرح مسکن دولت ۲ هزار نفر را در کرمان صاحب‌خانه کرد

کرمان - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان با اشاره به اقدامات بسیار خوب حوزه مسکن که از دولت دوازدهم آغاز شده افزود: آثار و برکات این اقدامات در استان ساخت ۲ هزار واحد مسکونی بوده است.

به گزارش ایرنا ، علی حاجی‌زاده روز سه‌شنبه در نشست طرح‌های مسکن استان کرمان افزود: تا این لحظه نزدیک به یکهزار واحد این طرح‌ها تحویل مردم شده و هم‌اینک در آن ساکن هستند.

وی عنوان کرد: همچنین بیش از ۲ هزار و ۳۳ نفر از متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن این استان تا به امروز سهم آورده خود را واریز و فرایند ثبت نام را تکمیل کردند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان اظهار داشت: تمامی هزینه های خدمات روبنایی و زیربنایی در این طرح برعهده مردم و متقاصیان بوده که به اطلاع انان نیز رسانده شده است.

وی ادامه داد: پرداخت نکردن و تکمیل نشدن فرایند ثبت نام برخی متقاضیان به‌دلایل مشکلات اقتصادی و افزایش قیمت ها است که خواستاریم دولت حمایت های بیشتری در زمینه هزینه های خدمات زیربنایی و همچنین روبنایی داشته باشد.

حاجی‌زاده ضمن بررسی برخی اراضی در اختیار قرارداده شده به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت اجرای طرح اقدام ملی مسکن از ثبت نام ‌مجدد متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در استان کرمان در آینده‌ای نزدیک نیز خبر داد.

نشست مدیرکل راه و شهرسازی استان کرمان با معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با حضور مدیرکل بنیاد مسکن کرمان ،معاونان ادارات‌کل و تعدادی از مسئولان و هیات همراه در محل سالن کنفرانس این اداره‌کل برگزار شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =