منابع مالی پروژه های نیمه تمام فردیس پیگیری می شود

کرج - ایرنا - معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی ،اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رییس جمهوری با اشاره به وضعیت پروژه های عمرانی شهرستان فردیس استان البرز اعلام کرد که پیگیر منابع مالی پروژه های نیمه تمام عمرانی این شهرستان پرجمعیت خواهیم بود.

دکتر مهدی علیخانی روز سه شنبه در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه های در حال ساخت شهرستان فردیس به خبرنگار ایرنا افزود: در بازدید از پروژه در حال ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی و پروژه نیمه تمام خانه جوان فردیس  نیازهای این پروژه ها بررسی شد و امروز نشستی در استانداری البرز در خصوص مسایل و مشکلات شهرستان به بحث و تبادل نظر خواهیم پرداخت.

وی ادامه داد: بعد از جمع بندی و بررسی کارشناسی که صورت خواهد گرفت نتیجه آن اعلام  را خواهیم کرد.

علیخانی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی  دولت دچار محدودیت منابع مالی می باشد ، اظهار داشت: وقتی محدودیت در منابع مالی و بودجه وجود دارد باید کارهای عمرانی را اولویت بندی کرد  که دراین میان پروژه های درمانی نیمه کاره در اولویت تکمیل قرار دارند.

فرماندار فردیس نیز گفت: نگاه و جهت گیری بازدید معاون اجتماعی معاون اول رییس جمهوری مسایل اجتماعی و فرهنگی است و چند مکان را برای بازدید از جمله پایگاه اورژانس اجتماعی،کتابخانه تخصصی کودک ، نقاهتگاه کرونا و بیمارستان صحرایی ،بیمارستان در حال ساخت بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی دولتی بازدید کردند.

ابوالفضل اینانلو افزود: با توجه به اینکه آسیب های اجتماعی متعددی در این شهرستان وجود دارد زیر ساخت فرهنگی و اجتماعی باید تقویت شود.

وی خاطر نشان کرد:  با پیگیری استاندار البرز و رییس دانشگاه علوم پزشکی استان البرز قرار است  بیمارستاننیمه کاره  فردیس  تا پایان امسال تکمیل شود.۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل ساختمان بیمارستان  فردیس نیاز است  و در حال مکاتبه با معاون اول رییس جمهوری برای تامین اعتبار این پروژه هستیم.

همزمان با بازدید معاون هماهنگی و نظارت فرهنگی ،اجتماعی و همکاری های منطقه ای معاون اول رییس جمهوری از فردیس کتابخانه تخصصی کودک در پارک تندرستی فردیس به مساحت ۱۵۰ مترمربع و اعتبار ۲۶ میلیارد ریال  از سوی شهرداری فردیس گشایش یافت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =