۵۰۰ بسته معیشتی در اشنویه توزیع شد

مهاباد- ایرنا- معاون هماهنگ‌کننده سپاه اشنویه گفت: ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش ۲ میلیارد ریال بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

سرهنگ پاسدار عباس محمدی روز سه‌شنبه در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تعطیلی بازار و قرنطینه خانگی موجب شده برخی از اقشار ضعیف جامعه دچار مشکل مالی و کمبود درآمد شوند، افزود: پس از بیانات مقام معظم رهبری در روز نیمه شعبان مبنی بر همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان و فقرا، سپاه اقدام به توزیع اقلام حمایتی بین نیازمندان این شهرستان کرد.

وی اظهار داشت: در همین راستا نیازمندان توسط پایگاه‌ها در محلات مختلف شهرستان و با برنامه‌ریزی کامل شناسایی و سازماندهی شده‌اند تا این کمک‌ها به دست آنها رسانده شود. 

وی با بیان اینکه مرحله دوم رزمایش همدلی و کمک مومنانه در این شهرستان آغاز شده، گفت: این بسته‌های غذایی شامل برنج، روغن، ماکارونی، رب‌ گوجه‌فرنگی، گوشت و حبوبات  است که در مناطق حاشیه شهر در بین خانواده‌های کم‌درآمد توزیع شد.

رزمایش سراسری کمک مومنانه برای کمک و خدمت‌رسانی به نیازمندان و اقشار آسیب‌دیده از بیماری کرونا و افرادی که مشاغل خود را از دست داده‌اند، با محوریت پایگاه‌های مقاومت بسیج در شهرستان اشنویه آغاز شده است.

از ابتدای شیوع بیماری کرونا در این شهرستان و تعطیلی بازار و محل کسب و کار مردم و آغاز رزمایش همدلی و کمک مومنانه بیش‌از هشت هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان این شهرستان توزیع شده ‌است.

اشنویه دارای ۷۵ هزار نفر جمعیت است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =