آغاز مجدد ثبت‌نام پذیرش بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته و کاردانی نظام جدید

تهران-ایرنا- سومین مهلت ثبت‌نام برای پذیرش بدون آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه‌ها و کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و دانشگاه‌های غیردولتی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور آغاز شد.

به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش ایرنا، فرصت مجدد و سوم ثبت نام و انتخاب رشته برای شرکت در رشته های پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی یا معدل کل دیپلم دوره های کاردانی نظام جدید دانشگاه فنی و حرفه‌ای و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی- غیرانتفاعی و کاردانی به کارشناسی ناپیوسته دانشگاه ها برای سال ۹۹ از امروز -سه شنبه ۱۱ شهریورماه - در سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org آغاز شد و تا جمعه ۱۴ شهریورماه ادامه دارد.

داوطلبان در صورتی که در زمان مقرر مرحله نخست از ۱۱ تا ۲۱ خرداد و زمان مقرر مرحله دوم ۱۸ تا ۲۲ تیرماه موفق به ثبت‌ نام نشده‌ اند، برای پذیرش در این رشته‌ های بدون آزمون از تاریخ یاد شده به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی اینترنتی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

به گزارش ایرنا، تاکنون ۶ هزار و ۲۸۶ نفر در نوبت های قبلی، ‌ نسبت به شرکت در فرایند پذیرش بدون آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته ثبت نام کرده بودند. همچنین ظرفیت پذیرش رشته های بدون آزمون ۶۹ هزار و ۹۹۵ نفر و ظرفیت پذیرش بدون آزمون کاردانی نظام جدید ۱۰۱ هزار و ۶۵۶ نفر اعلام شد.

کنکور رشته های با آزمون نیز در روز جمعه ۱۴ شهریورماه در ۱۶۶ شهرستان کشور و با شرکت ۴۰ هزار و ۴۱۱ نفر برگزار می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =