۱۱ شهریور ۱۳۹۹،‏ ۱۴:۴۸
کد خبرنگار: 913
کد خبر: 84022979
۰ نفر

برچسب‌ها

۶ سارق در کردستان دستگیر شدند

سنندج - ایرنا - فرمانده انتظامی کردستان گفت: ماموران پلیس آگاهی این استان در ۲ عملیات جداگانه موفق به دستگیری ۶ عضو ۲ باند سرقت منزل و تجهیزات برق شدند.

سردار علی آزادی روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل در سنندج شناسایی و دستگیری سارق و یا سارقان احتمالی در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت و با انجام کار اطلاعاتی گسترده و تلاش چندین روزه، باند سه نفره سارقین شناسایی شدند.

وی اضافه کرد: پلیس با جمع آوری اطلاعات و مستندات لازم با هماهنگی مراجع قضایی در یک عملیات مشترک سه سارق را در مخفیگاه‌شان در سنندج دستگیر کردند که آنها در تحقیقات اولیه به پنج فقره سرقت منزل اعتراف و با راهنمایی آنها یک مالخر نیز دستگیر شد که در این رابطه اموال مسروقه از منزل او حین بازرسی کشف شد.

سردار آزادی یادآور شد: با راهنمایی سارقان دستگیر شده و با حضور شکات محل‌های سرقت بازسازی شد سپس پرونده آنان تکمیل و به دادسرا ارسال و با قرار صادره روانه زندان شدند.

فرمانده انتظامی کردستان افزود: همچنین در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در سنندج، شناسایی و دستگیری سارق و یا سارقان احتمالی در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

سردار آزادی تاکید کرد: با انجام کار اطلاعاتی گسترده و تلاش چندین روزه کارآگاهان پلیس آگاهی استان باند سه نفره سارقان سیم برق شناسایی شد.

وی گفت: پلیس با جمع آوری اطلاعات و مستندات لازم با هماهنگی مراجع قضایی در یک عملیات مشترک سه نفر سارق را در شهر سنندج دستگیر کرد که در تحقیقات به ۲۵ فقره سرقت تجهیزات سیم و کابل برق اعتراف و در این رابطه اموال مسروقه نیز از آنها کشف شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =